Wybierz się na festiwal Burning Man w Nevadzie! Loty do San Francisco + auto za 3237 PLN. Wylot z Berlina
Twoja podróż do Stanów Zjednoczonych obędzie się w terminie 26 sierpnia – 5 września. Do San Francisco i z powrotem polecisz z Berlina na pokładzie samolotów linii lotniczej Iberia. Po drodze czekają cię przesiadki w Madrycie. Zaraz po wylądowaniu w Kalifornii wynajmij samochód, który ułatwi ci wycieczkę do Nevady oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji.
Festiwal ma miejsce na pustyni w Nevadzie w dniach 27 sierpnia – 4 września. W tym czasie awangardowo przebrani uczestnicy mają za zadanie zbudować miasteczko i stworzyć jedyną w swoim rodzaju społeczność. Wieczorami można spodziewać się koncertów, zabaw, iluminacji świetlnych i pokazów filmowych. Wydarzenie kończy się symbolicznym podpaleniem gigantycznej kukły. Bilety pojawią się w sprzedaży dopiero za jakiś czas, a więcej informacji o wejściówkach znajdziesz tutaj.
Nie chcesz spędzać całego tygodnia na festiwalu? W takim razie będziesz miał okazję odwiedzić najważniejsze atrakcje Kalifornii. Zobacz Park Narodowy Yosemite, Doliny Śmierci czy Lassen Volcanic, odpocznij nad oceanem oraz odwiedź ciekawe miasta (San Francisco, San Jose, Los Angeles, Black Rock City).
Termin podróży: sierpień/wrzesień
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia
Samochód: Nissan Versa lub podobny model
Za loty w obie strony i wynajem samochodu zapłacisz w sumie 3237 PLN, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze.
Hotel od 420 PLN/noc/2 osoby
W San Francisco wybrałem dla ciebie 3* hotel King George. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, a obiekt mieści się w samym centrum miasta.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W okolicach Black Rock City polecam hotel SureStay by Best Wester Fernley. Na miejscu znajdziesz basen i strefę relaksu. W cenę wliczono śniadania.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Więcej czasu wolisz poświęcić na zwiedzanie parków narodowych? W takim razie Alpenhof Lodge będzie idealnym wyborem. Poza dobrą lokalizacją na miejscu znajdziesz basen, saunę i jacuzzi.
Samochód 1882 PLN/pobyt
Zaraz po wylądowaniu w San Francisco polecam ci wynająć samochód, który ułatwi zwiedzanie okolicznych atrakcji.
- Masz zamiar ruszyć do parków narodowych? W takim razie przed wyjazdem zaopatrz się w kartę America the Beautiful Passes, która umożliwia nielimitowane wjazdy do parków narodowych przez 12 miesięcy.
- Objazdówka po zachodnim wybrzeżu USA: nasze wskazówki + mini plan zwiedzania.
- Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Przed podróżą zajrzyj do działu dedykowanemu wycieczkom po USA.
- Oszczędzaj na roamingu, kiedy wyjeżdżasz poza UE »
- Pamiętaj, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobisz to on-line i będzie cię to kosztować 21 USD.
- Dowiedz się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotnisku w Berlinie.
Djerba od 2371 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Djerba od 2111 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kusadasi od 2574 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?