Wczasy w 5* hotelu z all inclusive w Bułgarii od 1729 PLN. Wyloty z Katowic i Poznania
W podróż do Słonecznego Brzegu udacie się w terminie 20 – 27 maja. Czeka was bezpośredni lot do Burgas, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air (z wliczonym bagażem rejestrowanym). Jako miasta wylotu do wyboru macie Katowice oraz Poznań.
Będziecie zakwaterowani w świetnym 5* hotelu Sol Nessebar Palace. Położony pośród zielonego ogrodu, w przepięknej lokalizacji na bułgarskiej riwierze oferuje gościom luksusowe pokoje urządzone w pałacowym stylu. Na miejscu znajduje się restauracja serwująca specjały kuchni bułgarskiej oraz międzynarodowej (w formule all inclusive), aquapark oraz miniklub dla najmłodszych.
Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
- Od 13 kwietnia wszyscy podróżni z Polski i dziewięciu innych krajów nie muszą już pokazywać przy wjeździe do Bułgarii unijnych certyfikatów COVID ani negatywnych wyników testu na koronawirusa.
- Więcej na temat aktualnych obostrzeń przeczytacie tutaj.
- Zobaczcie, jakie atrakcje w Słonecznym Brzegu proponują zobaczyć nasi czytelnicy.
- Polska zniosła kwarantannę wjazdową po powrocie zza granicy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
- Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?