Fly4free.pl

Weekend last minute w Budapeszcie: loty z Poznania i 4* hotel w centrum. Całość za 416 PLN

416 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: MikeNG / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubicie city breaki? Udajcie się na okołoweekendową podróż do stolicy Węgier już na następny weekend! Spróbujcie słynnego langosza, zobaczcie przepiękny parlament i wybierzcie się w rejs po Dunaju. Zainteresowani 😊?

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Budapesztu udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W podróż wybierzecie się z Poznania, w terminie 4 — 7 listopada (czwartek – niedziela). W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

W stolicy Węgier zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Royal Park Boutique, który położony jest w samym sercu miasta, co ułatwi wam jego piesze zwiedzanie.

Termin: 4 – 7 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 3 noce zapłacicie tylko 416 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel568 PLN/2 osoby/3 dni

W Budapeszcie zatrzymajcie się w 4* hotelu Royal Park Boutique Hotel, który położony jest w samym sercu miasta. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi. Płatnym udogodnieniem jest transport „z” oraz „na” lotnisko.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Budapeszcie?

Stolica Węgier to doskonały kierunek podróży zarówno dla tych starszych, jak i dla młodszych. Przepiękne zabytki, smaczna kuchnia i bogate życie nocne to tylko kilka powodów, które przyciągają do miasta tłumy. Węgry przez długi czas były ciężko dostępne dla turystów – obecnie jednak podróżowanie do tego kraju przebiega na tych samych zasadach, co do większości miejsc w Europie. I oby tak pozostało, jak najdłużej!

Co zobaczyć w Budapeszcie? Klasykami miasta są: budynek Parlamentu, Zamek Królewski, Bazylika św. Stefana oraz Baszta Rybacka. Od siebie dorzucę jeszcze rekomendację wycieczki na tutejszą Centralną Halę Targową, na której będziecie mieli szansę skosztować przepysznych serów, wędlin i owoców. Szczególnie polecam wybrać się tam rano!

Z racji faktu, że na miejscu do waszej dyspozycji będą 3 dni – polecam wam zarezerwować bilety do Term Széchenyiego, czyli największego tego typu kompleksu w Europie. Ceny wstępu do historycznego spa zaczynają się już od 5900 HUF (około 80 PLN).

Foto: tomarencibia / yayimages.com
Foto: MeanderingMax / yayimages.com
Foto: Noppasin Wongchum / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »