Mostar most
2.04.2018

Tanie loty do Bośni i Hercegowiny. Bilety do Tuzli z Berlina za 84 PLN

(Aktualizacja) Najniższa dostępna cena za przeloty do jednego z najbardziej malowniczego zakątku Bałkanów. To miejsce w którym nie sposób się nudzić, zwłaszcza jeżeli wynajmiecie samochód. Za bilety lotnicze zza naszej zachodniej granicy do Bośni i Hercegowiny zapłacicie 84 PLN.

LOTY

rezerwacja lotów do Tuzli

Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.

NOCLEGI

W Tuzli proponuje pobyt w apartamencie Jasmines Place. Obiekt położony jest nieopodal centrum miasta.

noclegi w tuzli

AUTO

Warto również wynająć samochód. Pozwoli wam on na znacznie lepsze poznanie kraju, jak i dotarcie do miejsca zakwaterowania.

auto w tuzli

Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato za kołem podbiegunowym ☀️ Wycieczka do Tromso za 1010 PLN (✈️+🏨+🚗)
Tromso z Gdańska 1010 PLN

Lato za kołem podbiegunowym ☀️ Wycieczka do Tromso za 1010 PLN (✈️+🏨+🚗)

Zobacz Rzym w świątecznej odsłonie 🎄✨ Loty i noclegi w 4⭐️ hotelu za 739 PLN 🇮🇹
Włochy z Katowic 739 PLN

Zobacz Rzym w świątecznej odsłonie 🎄✨ Loty i noclegi w 4⭐️ hotelu za 739 PLN 🇮🇹

Na jarmark świąteczny w Wilnie za 447 PLN ✨🎄 Loty + hotel ze śniadaniami 😍
Wilno z Krakowa 447 PLN

Na jarmark świąteczny w Wilnie za 447 PLN ✨🎄 Loty + hotel ze śniadaniami 😍

Walencja bez brania urlopu 🇪🇸🔥 Loty rano, powrót wieczorem i noc w apartamencie za 616 PLN ✈️❤️
Walencja z Krakowa 616 PLN

Walencja bez brania urlopu 🇪🇸🔥 Loty rano, powrót wieczorem i noc w apartamencie za 616 PLN ✈️❤️

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Dlaczego Tuzla zawsze jest reklamowana zdjęciem Mostaru skoro to ponad 4h jazdy samochodem? ;)
radekmor, 17 lutego 2018, 11:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Tuzla jest fajnym miasteczkiem ale nie ma tam niczego atrakcyjnego na tyle żeby to pokazywać no chyba że Cevapi :) Ale i tak bardzo polecam podróż do Bośni :)
gromanek, 17 lutego 2018, 15:58 | odpowiedz
Avatar użytkownika
radekmor Dlaczego Tuzla zawsze jest reklamowana zdjęciem Mostaru skoro to ponad 4h jazdy samochodem? ?
Ponieważ w Tuzli nic nie ma poza małym lotniskiem ;). Można wylądować i pojechać do Sarajeva, Moatsru innego miasta w BIH.
DaDa, 3 kwietnia 2018, 18:13 | odpowiedz