Fly4free.pl

Szlakiem francuskiego wina: sierpniowy fly&drive za 1087 PLN. W cenie loty z Krakowa do Bordeaux + samochód

1087 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Frederik / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Znajdą się tutaj fani wina i smacznych serów? Wybierzcie się w romantyczną, wakacyjną podróż do doliny do doliny winnic, piaszczystych plaż i uroczych miasteczek. Złapcie okazyjną cenę przelotów i wypożyczcie samochód, który ułatwi wam zwiedzanie. Zobaczcie jeden z najbardziej intrygujących regionów Francji – dajcie oczarować się magicznej Akwitanii.

Do Bordeaux polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z lotniska w Krakowie. Wasza tygodniowa podróż odbędzie się w terminie 1 – 8 sierpnia. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Nie wiecie jak się spakować do bagażu podręcznego? Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik.

Podróż po krainie winem płynącej odbędziecie autem (wypożyczonym na cały okres wycieczki). A Co z noclegami na miejscu? Skorzystajcie z propozycji, które dla was wybrałam.

Bordeaux – Sain Emilion – Dolina Dordogne – La Dune du Pilat – Bordeaux

Termin podróży: 1 – 8 sierpnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat (model 500 lub inne auto zbliżonej klasy)

Za loty w dwie strony oraz wynajem auta zapłacicie 1087 PLN za osobę, przy 2 podróżnych odbywających taką wycieczkę.

Hotelod 393 PLN/2 osoby/noc

Gdy wylądujecie na miejscu, zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4* hotelu Mercure Bordeaux Chateau Chartrons. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, w zabytkowej części miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu 

Dolinę Dordogne zwiedzajcie bez pośpiechu. W tym celu zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 3* obiekcie Le Melchior. To, co wyróżnia to miejsce, to duży basen „pod chmurką” do dyspozycji gości. Na miejscu dostępny jest darmowy parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu 

Samochód1714 PLN/2 osoby/6 dni

Poruszanie się po Akwitanii ułatwi wam wypożyczony samochód. Jest to najwygodniejszy sposób, aby dotrzeć do najgłębszych zakątków regionu. W przypadku tej podróży polecam wam samochód marki Fiat (model 500 lub inne auto zbliżonej klasy).

Wakacje na francuskich bezdrożach

Bordeaux to miasto, które przede wszystkim kojarzy się z winem: to największy (zwarty) obszar produkcji tego trunku na świecie! Dlatego też obowiązkowo odwiedźcie jedną z zabytkowych piwnic i skosztujcie lokalnych „specjałów w kieliszkach”, przy jednoczesnej degustacji przepysznych serów. Jeżeli chodzi o inne atrakcje miasta, to koniecznie zajrzyjcie na Stare Miasto, w całości wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz odwiedźcie Place de la Bourse.

Miłośnicy wina powinni udać się w okolice rozległych pól winorośli, a dokładniej w rejony miasteczka Saint Emilion – jednego z najstarszych i najciekawszych miast Akwitanii.

Lubicie zwiedzać zamki? Wybierzcie się w bajkową okolicę Doliny Dordogne, gdzie znajdziecie wspomniane zabytki. Najciekawsze z nich to: Château de Biron, Château de Castelnaud-la-Chapelle i Château des Ducs de Duras.

Ale wino i zabytki to nie wszystko! W okolice regionu warto wybrać się również ze względu na długie, piaszczyste plaże. Miejsce zasługujące na szczególną uwagę to La Dune du Pilat – czyli największa (licząca 110 metrów) wydma Europy, z której rozciąga się przepiękny widok na Ocean Atlantycki. Propozycję wycieczki po tym pięknym regionie Francji pokazałam wam także na specjalnej mapie, która jest umieszczona w tym tekście.

Foto: auralaura / yayimages.com
Foto: LucVi / Shutterstock
Foto: FreeProd / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu osoby w pełni zaszczepione (min. 14 dni po podaniu drugiej dawki), lub posiadające negatywny wynik testu antygenowego lub PCR – zwolnione są z kwarantanny po przylocie do Francji.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »