Fly4free.pl

Aż 3000 PLN do zdobycia w bonach paliwowych w najnowszym konkursie od banku!

3000 PLN
Promocja bankowa
Foto: Montri Thipsorn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tym razem nieco inna promocja – ale również wyższa nagroda. Weźcie udział w konkursie organizowanym przez Citibank, odpowiedzcie na pytanie konkursowe i zgarnijcie pokaźny bonus za swoją aktywność.

Banki regularnie organizują nowe promocje, mające na celu przyciągnięcie do siebie nowych klientów. My bardzo lubimy tego rodzaju akcje oraz skwapliwie informujemy was o nowych szansach na zdobycie bonusowych środków.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie 3000 PLN w bonach paliwowych >>

Banner promocyjny
Foto: Citibank

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku. Oznacza to, że mogą wziąć w niej udział osoby, które nie były klientami Citibanku od 31 grudnia 2019 r.

Ponadto wprowadzono dodatkowe kryterium dotyczące wieku (min. 18 lat) oraz wynagrodzenia (dochód netto min. 1200 PLN oraz 2500 PLN dla działalności gospodarczej).

Łapiecie się na powyższe warunki? Świetnie, wasza premia w wysokości 3000 PLN jest w zasięgu ręki!

Warunki do zdobycia nagrody:

Teraz czas na zarejestrowanie się na stronie dedykowanej promocji oraz… odpowiedź na pytanie:

Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 PLN?

Pamiętajcie, że do więcia udziału w konkursie niezbędne będzie zawnioskowanie o kartę kredytową BP Motokarta. Po otrzymaniu karty będziecie musieli spełnić jeszcze dwa proste warunki:

  • zalogować się do bankowości internetowej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy;
  • dokonać płatności kartą na łączną kwotę min. 500 PLN.

Zwycięzcami konkursu zostanie 10 osób, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najbliższe prawidłowej odpowiedzi. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia 2020 r. Informacja na temat wygranej trafi do was drogą mailową do 31 grudnia 2020 r., a przekazanie nagród nastąpi do 15 stycznia 2021 r.

Moneyback - dodatkowy bonus:

Po wyrobieniu Motokarty BP automatycznie przystąpicie do kolejnej promocji, w ramach której będziecie mogli otrzymać nawet 720 PLN zwrotu w formie moneybacku. Jeżeli wykonacie transakcje kartą na min. 500 PLN, z czego min. 250 PLN wydacie na stacjach BP w Polsce, bank zapłaci wam 20 PLN miesięcznie. Promocja potrwa przez 36 miesięcy, zatem jak łatwo policzyć – do zdobycia jest 720 PLN.

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »