Fly4free.pl

Gigapremia od banku! 350 PLN bonusu za założenie konta osobistego

350 PLN
Foto: rsooll / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bilet do Włoch, weekend w górach lub nowe buty, aby jeszcze wygodniej zwiedzać – oto kilka przykładów, na co możecie wydać premię od banku! Otwórzcie konto osobiste, spełnijcie kilka prostych warunków i odbierzcie 200 PLN w gotówce oraz 150 PLN w formie e-kodów Allegro.

Promocje bankowe to szansa na poczynienie oszczędności lub zdobycie dodatkowych środków, dlatego regularnie publikujemy dla was takie artykuły na naszych łamach. Tym razem polecamy przyjrzeć się trwającej w BNP Paribas akcji Gigapremia. Szczególnie, że warunki tej promocji są przejrzyste i łatwe do spełnienia.

Zgarnijcie bonus w wysokości 350 PLN >>

Jak większość tego typu promocji, również ta akcja jest skierowana do nowych klientów banku. Co to dokładnie oznacza? Z udziału wykluczone są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek w BNP Paribas.

Spełniacie powyższe warunki? Świetnie! Wasz bonus w wysokości 350 PLN jest coraz bliżej!

Co trzeba zrobić, aby odebrać nagrody?

Po pierwsze, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji „Gigapremia” i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Ważne! Rejestracji należy dokonać do 31.03.2021 r.

Aby zgarnąć pierwsze 100 PLN, musicie:

  • zrobić w kwietniu przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

W celu odebrania kolejnych 100 PLN musicie:

  • także w maju zrobić przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Ostatnie 150 PLN w formie e-kodów Allegro dostaniecie, jeśli:

  • w czerwcu zrobicie przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymacie wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Zgarnijcie bonus w wysokości 350 PLN >>

Co jeszcze musicie wiedzieć?

Nie zwlekajcie z decyzją! Promocja trwa do dnia 31 marca, a bank oferuje premię 350 PLN wyłącznie dla pierwszych 3000 klientów, którzy zarejestrują się do akcji >>

Zgarnijcie bonus w wysokości 350 PLN >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej „Gigapremia” znajdziecie >> pod tym linkiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »