Fly4free.pl

Black Week w Stena Line: rejsy przez Bałtyk od 76 PLN!

76 PLN
Foto: Agata Kowalczyk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wy też polujecie na najlepsze okazje w tym tygodniu? Jeżeli marzy wam się morska przygoda, bezkres Bałtyku oraz orzeźwiająca bryza – ta oferta będzie idealna dla was!

Skorzystajcie ze specjalnych promocji przygotowanych przez Stena Line i zaplanujcie swoją podróż przez Morze Bałtyckie. Możecie wybierać spośród kilku dostępnych pakietów, a najtańsze bilety kupicie już za 76 PLN/osoba.

W rejs do Szwecji udacie się na pokładzie jednego z wielkich statków oferujących gościom mnóstwo zabawy – m.in. kilka barów, restauracje, pokłady widokowe, strefę wellness oraz atrakcje dla najmłodszych.

Zarezerwujcie swój rejs >>

Foto: Stena Line

Weekend na morzu to propozycja dla osób, które chciałby wybrać się na wycieczkę przez Bałtyk i z powrotem. W czasie rejsu (bez schodzenia na ląd) przygotowano wiele atrakcji i animacji (w tym dla najmłodszych).

Szczegóły oferty:
– cena 76 PLN/osoba dotyczy noclegów w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
– w ramach biletów otrzymacie rejs promem do Szwecji i z powrotem;
– cena zawiera opłaty portowe oraz opłatę ekologiczną;
– dostępne terminy: grudzień 2021 r. – marzec 2022 r.;
– rezerwacje do 30 listopada 2022 r.

Foto:

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Decydując się na dłuższą podróż, będziecie mieli szansę na zwiedzenie Karlskrony. To znany port w południowej Szwecji, który cieszy się wyjątkowym położeniem – znajduje się on aż na 33 wyspach. Charakterystycznym elementem krajobrazu jest oczywiście woda oraz liczne mosty. Chcielibyście nieco pozwiedzać? Port Marynarki Wojennej wpisany został na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, a w bezpośredniej okolicy znajdziecie kilometry ścieżek rowerowych, które pozwolą swobodnie odkrywać atrakcje szkierowego archipelagu.

Przydatne informacje
  • Karlskrona to nadmorskie miasto w południowej Szwecji, położone na 33 wyspach. Nieodłącznym elementem jego krajobrazu jest woda, mosty oraz groble. Tamtejszy Port Marynarki Wojennej został wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, a dysponując rowerem będziecie mogli na własną rękę odkrywać wspaniałe zakątki szkierowego archipelagu.
  • Wybieracie opcję ze zwiedzaniem Karlskrony? Pamiętajcie, że istnieje obowiązek okazania negatywnego wyniku testu na COVID-19 przy wjeździe cudzoziemca do Szwecji. Test musi być wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Szwecji, obowiązuje test antygenowy, PCR lub LAMP. Szczepienie lub status ozdrowieńca zwalnia z testu.
  • Więcej o aktualnych warunkach podróży ze Stena Line możecie przeczytać tutaj.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »