Fly4free.pl

Mega! Bezpośrednie loty do Dominikany w klasie biznes z Katowic za 4398 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4398 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: lot.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przynajmniej raz w życiu można sobie pozwolić na odrobinę luksusu, a takim zapewne będą przeloty w klasie biznes! Chcesz sprawdzić na własnej skórze, jak podróżuje się w tej części samolotu, w której fotele rozkładają się do pozycji łóżka? W takim razie musisz skorzystać z tej propozycji lotów na Karaiby!

Do Dominikany udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice na przełomie lutego i marca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner należącego do PLL LOT. Podróż odbędziesz w klasie biznes, gdzie fotele pasażerów rozkładają się do pozycji leżącej.

W cenie zapewnione będziesz miał dwa posiłki oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Możesz zabrać ze sobą większy bagaż rejestrowany (do 25 kg), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: bagaż rejestrowany (do 25 kg) + podręczny (55x40x25cm) + przedmiot osobisty

Foto: lot.com
Foto: lot.com

Hotel od 583 PLN/2 osoby/noc

W Dominikanie rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Be Live Collection Marien, który znajduje się tuż przy plaży Playa Dorada. W centralnej części hotelu mieści się sporych rozmiarów odkryty basen. Ważne! W cenę pobytu wliczone jest wyżywienie w formule all inclusive.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Nieco więcej kosztować cię będzie zakwaterowanie w 4* Emotions by Hodelpa Puerto Plata. Od plaży Dorada oddalony jest on o nieco ponad 200 metrów. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, centrum fitness oraz bezpłatny parking. W cenie zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1141 PLN/pobyt

Co powiesz na eksplorację Dominikany według własnych zasad? W takim razie po przylocie wypożycz samochód i jedź tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje: Dominikana
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2901 PLN
  • Liczba ofert344
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutapeso dominikańskie (DOP)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Dominikanie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »