Bilety od 1 PLN na podróże w czerwcu od PolskiBus.com

Już są! Tanie bilety na czerwcowe podróże z PolskiBus.com. Spieszcie się, te najtańsze szybko się wyprzedadzą. Najszybsi upolują podróże w jedną stronę od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację! 

Kup tani bilet PolskiBus.com od 1 PLN >>

Za informację o nowej puli dziękujemy czytelnikowi mailina oraz WaldekK. PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.

Przykładowe rezerwacje:
Praga

Wieden

Sprawdź inne superokazje 🔥
Od lazurowych zatoczek po włoskie dolce vita 🍝🍋 Wakacje na Sardynii za 974 PLN 😱 Loty i hotel ze śniadaniami 🥰
Sardynia z Warszawy 974 PLN

Wakacje na najpiękniejszej włoskiej wyspie. Loty i hotel ze śniadaniami

Greckie wakacje na Półwyspie Peloponez za 1176 PLN😍 Loty + ⭐⭐⭐⭐hotel ze śniadaniami i samochód ✈️+🏨+🚗
Peloponez z Wrocławia 1059 PLN

Grecki start wakacji w supercenie. Loty + hotel ze śniadaniami i samochód

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji 🌊☀️ All inclusive w 4* hotelu za 2839 PLN
Tunezja z Wrocławia 2839 PLN

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji: all inclusive w 4* hotelu

Malta tylko dla dorosłych 🧖🌊 Tydzień w 4* Riviera Spa Resort za 2719 PLN
Malta z Warszawy (Modlin) 2719 PLN

Malta tylko dla dorosłych: tydzień w 4* Riviera Spa Resort

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

hmm, mam zablokowane wyszukiwanie - nie mogę wybrać daty, ani wcisnąć "szukaj"
m., 26 marca 2015, 7:18 | odpowiedz
Wszystko pięknie śmiga...
witek, 26 marca 2015, 7:26 | odpowiedz
kazdy kupuje nikt nie komentuje mi udalo sie kupic Wieden na Boze Cialo
mateo4242, 26 marca 2015, 7:30 | odpowiedz
SUUUUPER!
radosny, 26 marca 2015, 7:31 | odpowiedz
Avatar użytkownika
mateo4242kazdy kupuje nikt nie komentuje mi udalo sie kupic Wieden na Boze Cialo
Ja też kupiłem wszystko co chciałem :-D
luck1991, 26 marca 2015, 7:41 | odpowiedz
Łódź - Berlin jednodniowa wycieczka - 20zł, całkiem przyjemnie :)
Julia, 26 marca 2015, 7:55 | odpowiedz
początek miesiąca w Pradze :)
kosa, 26 marca 2015, 8:04 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jeden, na każdą trasę poza Polskę jest JEDEN bilet po złotówce ;p kolejny już minimum 20. jak tu żyć ? :(
Piotruś Fojcik, 26 marca 2015, 8:15 | odpowiedz
Ja też kupiłem wszystko co chciałem. Teraz wystawię na Allegro i tylko patrzeć jak sakiewka będzie pełna!
tert, 26 marca 2015, 8:48 | odpowiedz
Berlin za 22zł dla 2 osób kupiony. Dzięki FLY4FREE:-)
Aras333, 26 marca 2015, 8:56 | odpowiedz
Niech ktoś da linka bo u mnie wychodzą przy rezerwacji kwoty standardowe. Chciałem Kraków-Praga :-(
Sebkovic, 26 marca 2015, 9:12 | odpowiedz
SebkovicNiech ktoś da linka bo u mnie wychodzą przy rezerwacji kwoty standardowe. Chciałem Kraków-Praga
KTO RANO WSTAJE TEMU PAN BÓG DAJE
mateo4242, 26 marca 2015, 9:47 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Cześć! Mam pytanko, na razie czysto teoretyczne, czy z biletem Wiedeń-Warszawa, mogę wsiąść do busa w Bratysławie? Wydaje się, że tak, skoro bilet jest na dłuższą, teoretycznie droższą trasę, ale wolę zapytać doświadczonych :)
Justyna i Marcin, 26 marca 2015, 9:59 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dlaczego dzisiaj wszyscy dostają minusy?
Higflyer, 26 marca 2015, 10:21 | odpowiedz
Justyna i MarcinCześć! Mam pytanko, na razie czysto teoretyczne, czy z biletem Wiedeń-Warszawa, mogę wsiąść do busa w Bratysławie? Wydaje się, że tak, skoro bilet jest na dłuższą, teoretycznie droższą trasę, ale wolę zapytać doświadczonych
W tej sytuacji mogę tylko powiedzieć że możesz wysiąść, to znaczy nie możesz.
Harnaś Janosik, 26 marca 2015, 10:22 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Praga i Bratysława zakupione ;) dziewczyna się ucieszy (chyba :P).
iwan-82, 26 marca 2015, 10:26 | odpowiedz
HigflyerDlaczego dzisiaj wszyscy dostają minusy?
Bo ludzie nie lubią tych którym się coś udało, w tym wypadku kupić tanio bilet.
gdgdfgs, 26 marca 2015, 11:20 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Justyna i MarcinCześć! Mam pytanko, na razie czysto teoretyczne, czy z biletem Wiedeń-Warszawa, mogę wsiąść do busa w Bratysławie? Wydaje się, że tak, skoro bilet jest na dłuższą, teoretycznie droższą trasę, ale wolę zapytać doświadczonych
Oczywiście! Rozumiem, że w między czasie chcesz się przemieścić z Wiednia do Bratysławy, co zresztą popieram ;) przy wsiadaniu w Bratysławie powiedz, że jesteś na liście z Wiednia. I nie rozumiem tych minusów, ech ludzie, ludziska...
brajanusz, 26 marca 2015, 13:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
JuliaŁódź – Berlin jednodniowa wycieczka – 20zł, całkiem przyjemnie
To normalna cena. Milego zwiedzania Berlina :)
mathew77, 26 marca 2015, 16:40 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czy mógłby ktoś podać linka z rejestracją biletów. Dziękuję:
monika lis, 26 marca 2015, 23:42 | odpowiedz
Dzięki, kupione Kraków-Wrocław za 2 zł i powrotny tez za 2zł
hol2, 27 marca 2015, 1:42 | odpowiedz