Fly4free.pl

Bilety na Maltę z Gdańska za 78 PLN. W okresie Świąt Bożego Narodzenia

Malta centrum
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kavalenkava, Shutterstock.com
(Aktualizacja) Niecałe 100 PLN wystarczy by wybrać się w "gorącym okresie" Świąt Bożego Narodzenia na śródziemnomorską wyspę. Bilety z Gdańska na Maltę i z powrotem w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich.

Malta, choć nie należy do największych wysp (ma zaledwie 33 kilometry długości), to ma bardzo wiele do zaoferowania zwiedzającym. Piaszczyste oraz kamieniste plaże, na których spędzicie miłe chwile wypoczywając, a dla aktywnych idealne miejsca do uprawiania sportów wodnych i nurkowania. Malta to także wyspa o bardzo ciekawej historii, dlatego nie zabraknie zabytków wartych odwiedzenia.

malta atrakcje

LOTY

loty Ryanair na Maltę

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Z licznych dostępnych opcji zakwaterowania na Malcie, proponuję Wam zapoznać się z ofertą pobytu w 3* White Dolphin Holiday Complex za 131 PLN/pokój za noc. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 1 km od plaży Bugibba oraz sklepów, barów i restauracji.

spanie na malcie

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
https://www.fly4free.pl/forum/gdansk-malta-21-31-xii-za-78-zl,231,120682&start=0
Relaxa, 24 listopada 2017, 14:05 | odpowiedz
@Relaxa, po co to nam wklejasz? :) My byliśmy pierwsi!
Łukasz, 24 listopada 2017, 14:11 | odpowiedz
Avatar użytkownika
@Łukasz Faktycznie przepraszam ! =D
Relaxa, 24 listopada 2017, 14:16 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A ja przyznaję, że nie sprawdziłem SG...
Kashpir, 24 listopada 2017, 17:18 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »