PLL LOT: wakacyjne bilety do Połągi z Warszawy za 178 PLN
(Aktualizacja) Litewskie wybrzeże Bałtyku to wciąż nieodkryte tereny, które kuszą ciekawą linią brzegową i wspaniałymi widokami. Wybierzcie się tam w podróż w nadchodzące wakacje.
Na Litwę polecicie na pokładzie naszych narodowych linii PLL LOT. To już ostatnie godziny na skorzystanie z wakacyjnej promocji przygotowanej przez naszego narodowego przewoźnika (termin na rezerwację do 26 maja). W cenie wliczony macie bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować. Do miasta dojedziecie łatwo autobusem. Rozkład jazdy jest skomunikowany z godzinami lotów. Koszt biletu to około 1 EUR.
Rzadko na łamach serwisu Fly4free możemy Was informować o lotach do litewskiej Połągi. Cena 178 PLN za ten niecodzienny kierunek jest naprawdę atrakcyjna. Lotnisko to znajduje się przy największym i najbardziej znanym kurorcie w kraju. Jest tu molo, hotele, piękne i czyste plaże. Latem pogoda powinna pozwolić na morskie kąpiele w Bałtyku.

Na Litwie proponuję Wam noclegi w hotelu Akmuo Ant Akmens, który jest zlokalizowany w sercu połąskiej dzielnicy Święta. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.
Kalendarz najtańszych lotów
Monastir od 2358 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Side od 2695 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 2179 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?