Fly4free.pl

Andaluzja: bilety do Malagi z Krakowa za 141 PLN

141 PLN
Oferta wyprzedana
plaża w Maladze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery Bareta / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z obniżki cen lotów do hiszpańskiej Andaluzji. Ten region ma wiele do zaoferowania, więc nuda wam nie grozi.

Bilety w tytułowej cenie dostępne są na podróż w terminie 19-23 listopada. To jak zaplanujecie swój pobyt w Hiszpanii zależy tylko od was! Możecie zdecydować się na wypoczynek na Costa del Sol, pogoda wciąż będzie dobra. Natomiast jeśli nie lubicie siedzieć w jednym miejscu to skorzystajcie z niskich cen wynajmu samochodu i eksplorujcie Andaluzję. Sewilla, Kadyks, Grenada… to tylko niektóre z opcji do zwiedzenia.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Hotel Ibis Malaga Centro Ciudad leży obok katedry w Maladze, zaledwie 5 minut spacerem od Muzeum Picassa. Oferuje on nowoczesne pokoje z bezpłatnym wi-fi, telewizorem LCD oraz klimatyzacją.

Do odkrywania uroków Andaluzji przyda się samochód

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »