Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Sycylię z Katowic od 128 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Roberto Lo Savio, Shutterstock
(Aktualizacja) Dokonajcie zakupu tanich biletów lotniczych i odkryjcie największą wyspę Morza Śródziemnego. Do Włoch w poszukiwaniu słońca, pięknych krajobrazów i pysznej kuchni.

W marcu, gdy na Etnie leżą jeszcze grube pokłady śniegu, na południowym wybrzeżu Sycylii zakwitają migdałowe drzewa. Robi się biało-różowo, i upalnie. A ponieważ tysiącletni okaz migdałowca rośnie we wpisanej na listę UNESCO Dolinie Świątyń, w pobliskim Agrigento odbywa się międzynarodowy festiwal folklorystyczny.

Sagra del Mandorlo in Fiore – Święto kwitnących migdałowców, zainicjował hrabia Alfonso Gaetani w latach 30. XX w. Chciał pokazać światu sycylijską kulturę i smaki. Za symbol wybrał migdałowe drzewa, uosabiające to, co jego zdaniem, na wyspie najlepsze i najpiękniejsze. Agrigento, miasto o antycznych korzeniach, skwapliwie pomysł podchwyciło

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

Rezerwacja przelotów za 128 PLN (3 bilety) i za 148 zł (kolejne bilety) na stronie wizzair.com. Do zakupu biletów w tytułowej cenie wymagane jest posiadanie członkostwa w Wizz Discount Club. Podróż z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

Przykładowy nocleg w bardzo dobrze ocenianym hotelu La Foresta del Salto del Corvo za 535 PLN/2 os./4 noce. Wybierzcie pośrednika hotels.com. Śniadania w cenie.

Opinie

AUTO

Zwiedź całą wyspę wypożyczając samochód:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Polecam!!!
mm, 24 stycznia 2017, 8:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »