Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Lanzarote z Katowic od 268 PLN

lanzarote słynny widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks, Shutterstock.com
Wyszukałem dla Was bilety w promocyjnych cenach na Kanary. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie loty na Lanzarote i z powrotem za 268 lub 288 PLN. Kilka terminów do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Lanzarote słynie z nietuzinkowego wyglądu, przez sporą grupę odwiedzających nazywa jest także „księżycową wyspą”. Na miejscu każdy znajdziecie coś dla siebie. Fani lotnictwa powinni udać się na plażę Honda, gdzie tuż nad głowami wypoczywających samoloty podchodzą do lądowania. Na wypoczynek udajcie się na plaże Papagayo, Tias czy El Golfo. Mirador del Río to miejsce, które polecam Wam z całego serca. Ponadto wybierzcie się także do jednego z parków narodowych m.in. Timanfaya.


Fot: leoks, Shutterstock.com

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty na Lanzarote w terminie 7 – 14 grudnia:

Kliknij i zarezerwuj loty na Lanzarote w terminie 30 listopada – 7 grudnia:

Kliknij i zarezerwuj loty na Lanzarote w terminie 14 – 21 grudnia:

W tytułowej cenie podróżują osoby posiadające wykupione Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że bez dodatkowych kosztów lecicie na Kanary tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na Lanzarote proponuję Wam zakwaterowanie w THe Oasis. Obiekt położony jest w Puerto del Carmen, na południowym wybrzeżu Lanzarote. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów. Hotel oferuje apartamenty z częścią wypoczynkową, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »