Fly4free.pl

First minute do Indii: bezpośrednio z PLL LOT z Warszawy od 1657 PLN (lato i jesień)

1657 PLN
Indie
Foto: Pikoso.kz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Fajna okazja! Indie to niespotykane nigdzie indziej bogactwo kolorów, smaków oraz aromatów – gotowi na swoją przygodę? Zarezerwujcie dla siebie komfortowe, bezpośrednie loty na pokładzie samolotu PLL LOT i zobaczcie jeden z 7 cudów świata nowożytnego!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż do Indii wybierzecie się dopiero za pół roku – na przykład w terminie 4 – 12 września. Czekają was bezpośrednie loty z Warszawy na pokładzie nowoczesnego Dreamlinera, a w cenę biletu wliczony jest zarówno bagaż podręczny – korzystając z przygotowanych przez nas porad nie będzie problemów z pakowaniem!

Co jeśli wasz lot zostanie odwołany? PLL LOT oferuje zwrot środków, możliwość zmiany rezerwacji lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże.

Termin podróży: sierpień – październik
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel154 PLN/noc

Aklimatyzację w Indiach proponuję zacząć od noclegów w luksusowym 5* hotelu sieci Hilton. Czekają tam na was elegancko urządzone, nowoczesne pokoje. O jakość pobytu nie musicie się kłopotać – przynależność do sieci Hilton zobowiązuje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolelibyście zatrzymać się w innym hotelu? Proponuję zatem ekskluzywny 5* Radisson Blu Plaza Delhi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Indiach?

Gwarne, kolorowe, pełne kontrastów – Indie to niepowtarzalne miejsce oraz ogromny i różnorodny kraj. Z pewnością nie uda się go zwiedzić całego w czasie jednej wizyty, być może jednak zainspiruje was ona do odwiedzin w przyszłości.

Zacznijmy od Delhi, do którego zaplanowano wasze loty. W mieście koniecznie powinniście zobaczyć meczet Dżama Masdżid, grobowiec Humajuna, świątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar.

Największa atrakcja w okolicy znajduje się jednak około 200 km od stolicy. Tadź Mahal, bo o nim mowa, to jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata oraz miejsce, które każdy podróżnik powinien odwiedzić choć raz w życiu. Jak najłatwiej dostać się do Agry, gdzie znajduje się słynne mauzoleum? Możecie przebierać pośród możliwości: wynająć taksówkę, zaplanować podróż autobusem lub wyprawę pociągiem. Ostatnia opcja będzie najbardziej ekonomicznym wyborem, dodatkowo pozwoli wam poczuć prawdziwy, indyjski klimat – nie bez powodu podróżowanie pociągiem jest nieodłącznym elementem kultury kraju.

delhi
Foto: Sean Hsu / Shutterstock
indie
Foto: saiko3p / Shutterstock
tadz mahal
Foto: Wejdemann / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania tego artykułu turystyczne podróże do Indii nie są dozwolone, sytuacja zmienia się jednak w dynamiczny sposób. Aktualne restrykcje możecie śledzić tutaj.

  • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie zaaplikować o nią przez internet.

  • Choć przepisy nie wymagają posiadania ważnych szczepień, to jednak przed wyjazdem warto wykonać kilka z nich: WZW typu A i B, przeciwko durowi brzusznemu oraz polio.

  • W Indiach środek płatniczy to rupia. 1 PLN to około 20 INR.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wszędzie doplata za bagaz rejestrowany.
maria.plociennik, 10 marca 2021, 12:52 | odpowiedz
Avatar użytkownika
wszedzie doplata za bagaz rejestrowany
maria.plociennik, 10 marca 2021, 12:53 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Wszędzie doplata za bagaz rejestrowany.
apadlo, 10 marca 2021, 18:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »