Bezpośrednie loty do Apulii (Bari) z Warszawy za 78 PLN
Ale tanio! Kupujcie bilety, lećcie do Apulii i zasmakujcie włoskiego życia. W poszukiwaniu promieni słonecznych, pięknych widoków i przepysznej kuchni :) 

Bilety lotnicze kupicie na book.wizzair.com. Pamiętajcie, że najtańsze przeloty dostępne są dla osób posiadających Wizz Discount Club i lecących tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

W Bari proponuję Wam noclegi z codziennymi śniadaniami w Rondo Hotel. Za pobyt dwóch osób w terminie 26 lutego – 5 marca zapłacicie 1337 PLN (rezerwacje na otel.com). Sprawdź dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Więcej zwiedzisz wypożyczając samochód, ceny nie są wysokie:


Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?