4.05.2016
Bezpośrednie przeloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy za 349 PLN!
Niska cena za podróż na Wyspy Kanaryjskie. Bajeczne plaże Fuerteventury czekają! Bezpośrednie przeloty z Warszawy za jedyne 349 PLN w dwie strony.
Kliknij i wykup przelot na Fuerteventurę >>
W ofercie jest wliczone podstawowe ubezpieczenie oraz bagaż rejestrowany. Mamy dostępny tylko 1 termin.
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 14 sierpnia za 19,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Łukasz Autor artykułu
© obrazka głównego: holbox, Shutterstock
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Warto!
Zimno tam w tym okresie.
W maju na Kanarach zimno? Zenek puknij się w głowę
Co ty opowiadasz... Wróciłam przedwczoraj z Fuerty. Upałów nie było, ale na plaży spokojnie można było leżeć i brązowa jestem od opalenizny :)
W marcu byłem na Gran Canarii i było 22-25
Ino czopkę lub beret trza odziać i będzie git. Zenek pakuj manatki i jedyny. Twoja Grażyna
jak wchodze to pokazuje 549 czemu wie ktos?
