BestBus wjeżdża do Polski. Warszawa – Amsterdam za 1 EUR!

30 lipca 2013, 19:11||komentarze 22
BestBus wjeżdża do Polski. Warszawa – Amsterdam za 1 EUR!

Bardzo dobre wiadomości mamy dla podróżujących z Polski do Niemiec oraz Holandii. Do obu tych krajów będziecie mogli pojechać już od 1 €. Podróż w tej cenie zaoferuje nowy na polskim rynku przewoźnik, holenderska firma BestBus Travel.

Regularne połączenia rozpoczną się w lutym przyszłego roku. Autobus na trasie z Amsterdamu przez Berlin, Poznań, Łódź do Warszawy będzie kursował dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.

We wtorki i czwartki nasz autokar jadący z Amsterdamu do Berlina będzie miał wydłużoną trasę do Polski. Po drodze do Warszawy zatrzyma się w Poznaniu oraz Łodzi – mówi w rozmowie z fly4free.pl Reinier Prijten z BestBusTravel B.V.

BestBus Travel pierwsze kilka miejsc na każde połączenie oferuje w cenie 1 €. Są to zazwyczaj dwa pierwsze miejsca. Nie jest wykluczone, że z okazji inauguracji nowej trasy promocyjnych biletów będzie więcej. Regularna cena to 29 €. Bilety będzie można kupować już od najbliższego czwartku na stronie internetowej przewoźnika BestBusTravel.com.

Decyzja o uruchomieniu połączeń do oraz z Polski spowodowana była ogromnym zainteresowaniem polskich pasażerów. Wielu z nich podróżuje na pokładach naszych autobusów z Berlina do Holandii. Cieszymy się, że nasze usługi będziemy mogli oferować bezpośrednio z Polski – dodał Reinier Prijten.

Autobusy BestBus Travel pierwszy raz z Amsterdamu do Warszawy wyruszą 13 lutego 2014 roku. Poniżej rozkład jazdy:

Kierunek Warszawa ==> Amsterdam

  • Warszawa (Dworzec PKS Warszawa Zachodnia) odjazd g. 8:00
  • Łódź (Dworzec PKS Łódź Kaliska) odjazd g. 10:00
  • Poznań (Dworzec PKS, ul. Stanisława Matyil) odjazd g. 12:30
  • Berlin* (Dworzec Autobudowy, ul. Masurenallee) przyjazd g. 16:00, odjazd do Amsterdamu g. 17:15
  • Amsterdam (Amstel treinstation) przyjazd na godzinę 1:45

Kierunek Amsterdam ==> Warszawa

  • Amsterdam (Amstel treinstation) odjazd g. 7:45
  • Berlin* (Dworzec Autobudowy, ul. Masurenallee) przyjazd g. 16:00, odjazd do Amsterdamu g. 17:15
  • Poznań (Dworzec PKS, ul. Stanisława Matyil) odjazd g. 20:45
  • Łódź (Dworzec PKS Łódź Kaliska) odjazd g. 23:15
  • Warszawa (Dworzec PKS Warszawa Zachodnia) odjazd g. 1:15

* – w Berlinie następuje zmiana autokaru.

Holenderski BestBus Travel będzie kolejnym przewoźnikiem operującym na trasie Warszawa – Łódź – Poznań – Berlin. Przypomnijmy, że podróże z Polski do Niemiec oferują również PolskiBus.com oraz estoński Simple Express. Pojawienie się nowego przewoźnika na pewno spowoduje ostrą konkurencję i walkę o pasażera. Spodziewamy się więc tanich biletów.

AKTUALIZACJA:

Zweryfikowaliśmy plany holenderskiego przewoźnika w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, który musi plany Best Busa zatwierdzić. Otrzymaliśmy następującą informację:

Uprzejmie informuje, że holenderski przewoźnik autokarowy BestBus Travel na dzień 31.07.2013 r. nie występował z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na wykonywanie międzynarodowego regularnego przewozu osób.

Nie jest to błyskawiczna procedura, więc plany przewoźnika mogą ulec opóźnieniu.

Szukasz inspiracji na kolejną podróż?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby skomentować.

Komentarze 22 komentarze

  1. -9 Dobre Słabe Odpowiedz
    Tubylec 30 lipca 2013, 19:17

    Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  2. +26 Dobre Słabe Odpowiedz
    zbigniew 30 lipca 2013, 19:19

    strasznie marne te godziny przyjazdu i wyjazdu z Amsterdamu

  3. +8 Dobre Słabe Odpowiedz
    znawca z koziej d00py 30 lipca 2013, 19:25

    siema tubylec 12h w autobusie no faktycznie troche ciezko. Ale sporo ludzi jak ma duze torby to wybiera autobus gdzie cena za torbe nie jest 3x wyzsza niz cena za przelot. I torba moze miec wieksza wage. Fajna opcja dla ludzi co jada do berlina bo te pare godzin mozna przesiedziec za 1 euro hehe

  4. +5 Dobre Słabe Odpowiedz
    Sawyer 30 lipca 2013, 19:25

    TubylecA na stacji docelowej kaftan oraz transport do czubkologa gratis.
    Sorry, ale dla mnie zdziebko za dluga trasa na autobus, nawet gdyby wprowadzili pomysl MOLa na blowjob:-) Jestem w stanie zdzierzyc tylko Warszawa-Konotopa….

    do Hiszpanii jeżdzą autobusem a gdzie tam Holandia

  5. +6 Dobre Słabe Odpowiedz
    johann 30 lipca 2013, 19:26

    Godziny kursów średnio rozsądne, zwłaszcza przyjazd w środku nocy (i do Wa-wy i do Amsterdamu) + przesiadka w Berlinie. Wolałbym jazdę nocą na rano lub przynajmniej wyjazd wcześnie rano i dojazd przed północą.

  6. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
    Krysia 30 lipca 2013, 19:47

    Malkontenci górą 🙂 Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa 😉

  7. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
    Hannah 30 lipca 2013, 19:50

    na stronie przewoznika jest cena 39 euro, nie 29?

  8. -3 Dobre Słabe Odpowiedz
    kkkarinka 30 lipca 2013, 19:51

    Będzie więcej biletów dla nas 😉 😉

  9. +3 Dobre Słabe Odpowiedz
    amstel 30 lipca 2013, 19:51

    KrysiaMalkontenci górą Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa

    Za 1€ nawet 3. rano by pasowała, ale za 29€ faktycznie bym się dwa razy zastanowił 🙂

  10. +1 Dobre Słabe Odpowiedz
    johann 30 lipca 2013, 19:53

    znawca z koziej d00pysiema tubylec 12h w autobusie no faktycznie troche ciezko. Ale sporo ludzi jak ma duze torby to wybiera autobus gdzie cena za torbe nie jest 3x wyzsza niz cena za przelot. I torba moze miec wieksza wage. Fajna opcja dla ludzi co jada do berlina bo te pare godzin mozna przesiedziec za 1 euro hehe

    Jeżeli ktoś ma duże torby, wybierze opcję bez przesiadki.

  11. +71 Dobre Słabe Odpowiedz
    Don_Bartoss 30 lipca 2013, 20:00

    U mnie stabilnie – tyle lat czekałem na autobus do Pekinu…. poczekam jeszcze 🙂

  12. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    bysio 30 lipca 2013, 20:35

    KrysiaMalkontenci górą Jak nie godzina odjazdu/ przyjazdu, to podróż zbyt długa

    Lub cena za duża 🙂

  13. -3 Dobre Słabe Odpowiedz
    Ibrahim ibn Jakub 31 lipca 2013, 8:23

    Od kedy będzie można rezerwować bilety?

  14. -1 Dobre Słabe Odpowiedz
    skok 31 lipca 2013, 9:02

    Poprawcie opis powrotu: Kierunek Amsterdam ==> Warszawa, bo coś jest nie tak z tą przesiadką.

  15. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Maga 31 lipca 2013, 11:59

    Nie mogli tych autobusow na noc puscic…? I zamiast wydeptanej przez PB i SE sciezki wrzucic np Berlin-Wrocla-Krakow? Tam nie musieliby walczyc o pasazera, to pasazerowie walczyliby o nich

  16. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    jolajudyta 1 sierpnia 2013, 8:07

    Nie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

  17. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    mistus 1 sierpnia 2013, 14:08

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

  18. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Adam 1 sierpnia 2013, 17:02

    Mozna juz rezerwowac, ale bilety za euro sa tylko dwa, na kazdy przejazd. Sprawdzilem kilka dat (luty/kwiecien/maj/wrzesien 2014) i najtaniej bylo za 29 E Lodz – Amsterdam.

  19. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    qwertty 1 sierpnia 2013, 17:03

    mistus

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

    Biletów nie ma -wszystko zajęte – są po 2 miejsca po 0,50 eurocentów

  20. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Paulina 1 sierpnia 2013, 17:25

    qwertty

    mistus

    jolajudytaNie można znaleźć biletów w tych terminach kto pomoże? a może się skończyły szukam 2 na 13.02.14

    Przeczytaj aktualizację artykułu.

    Biletów nie ma -wszystko zajęte – są po 2 miejsca po 0,50 eurocentów

    ajajaj, szkoda, szkoda 😀 pojechałoby się za 2 zł 😀

Zobacz także

Lizbona i Porto w jednej podróży z Katowic za 222 PLN

20 sierpnia 2017, 21:45||Dodaj komentarz

Lizbona i Porto w jednej podróży z Katowic za 222 PLN

Naddniestrze – odwiedzamy kraj, który… nie istnieje. Czy warto tam jechać i co zobaczyć?

20 sierpnia 2017, 20:42||komentarzy 5

Naddniestrze – odwiedzamy kraj, który… nie istnieje. Czy warto tam jechać i co zobaczyć?

4-dniowa wycieczka do Rzymu za 342 PLN (loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami)

20 sierpnia 2017, 20:12||Dodaj komentarz

4-dniowa wycieczka do Rzymu za 342 PLN (loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami)

Przedłużony weekend w Wilnie z Warszawy za 235 PLN (bezpośrednie loty + 2 noce w 3* hotelu)

20 sierpnia 2017, 18:37||Dodaj komentarz

Przedłużony weekend w Wilnie z Warszawy za 235 PLN (bezpośrednie loty + 2 noce w 3* hotelu)

Islandia i Wyspy Owcze w jednej podróży z Gdańska za 759 PLN

20 sierpnia 2017, 17:30||komentarze 2

Islandia i Wyspy Owcze w jednej podróży z Gdańska za 759 PLN