Fly4free.pl

Tanie loty do Berlina z Krakowa za 58 PLN (także na ferie)

58 PLN
Oferta wyprzedana
Widok Bramy Brandemburskiej
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra cena za przeloty do niemieckiej stolicy. Dostępne są również okołoweekendowe terminy, które sprawdzicie w znajdującym się w tekście kalendarzu.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Hotel Meininger Berlin Airport usytuowany jest w sąsiedztwie lotniska Schönefeld i zapewnia bezpłatne WiFi. Nowocześnie urządzone pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych platformy Sky, w każdym z nich mieści się także stylowa łazienka.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »