Fly4free.pl

Wystarczy 140 PLN, by spędzić cały dzień na basenie w najwyższym hotelu świata. Ale widoki!

Basen w Dubaju
Foto: Twitter / Gevorahotel
Ciekawa atrakcja dla odwiedzających Dubaj. Nie trzeba rezerwować noclegu w luksusowym hotelu Gevora, aby obejrzeć zapierającą dech w piersiach panoramę Dubaju i zrelaksować się na basenie.

Dubaj to miasto wielu -naj. Najwyższy budynek świata, największe centrum handlowe, a nawet… sztuczny stok narciarski pod dachem jednego z budynków. Do listy rekordów niedawno dopisano najwyższy hotel świata, którym stał się Gevora Dubai Hotel. Obiekt wznosi się na imponującą wysokość ponad 357 metrów.

Czy niezbędnym jest zakup noclegu – lub noclegów – w tym niezwykłym hotelu, aby móc podziwiać panoramę całego Dubaju ze specjalnego tarasu widokowego oraz wylegiwać się cały dzień na basenie? Nie do końca. Hotel umożliwia wykupienie samego dostępu do basenu (i platformy widokowej) za stosunkowo niewielką kwotę.

Basen w Gevora Hotel Dubai

Fot. Gevora Hotel

Wystarczy 140 PLN (150 AED), aby móc opalać się i pływać z widokiem na słynne wieżowce w centrum Dubaju, w tym na najwyższy budynek świata, Burdż Chalifa. Dostęp nie jest w jakikolwiek sposób limitowany – każdy może dokonać zakupu i sprawić sobie taką przyjemność. To cena w dni powszednie – chętni na relaks w weekend muszą liczyć się z wydatkiem większym o 46 PLN.

Co ciekawe, sam hotel także nie jest ekstremalnie drogi. Noc w pokoju dwuosobowym typu deluxe z 1 na 2 maja 2018 (pokój ma 46 mkw.) kosztuje 353 PLN. Jak za oferowane wygody, to dość przystępna cena.

Gevora Hotel

Fot. Gevora Hotel

Całość oferty może stanowić nietypową propozycję zagospodarowania wolnego czasu i spędzenia kilku-kilkunastu godzin w Dubaju, na przykład mając przerwę między lotami.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Fajnie tylko z tych 357,8m (75pietra)zamieszkale pietra sa tylko do 267m, jest to 9 najwyzszy budynek w UAE a na swiecie 37 jak narazie. Na przeciwko znajduje sie Four Points gdzie zamieszkale pietra sa do wysokosci 166m liczy 43 pietra.
Time2GO, 6 kwietnia 2018, 11:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Licząc, że 10% wzór na konto wizz, dopłata między samym basenem a noclegiem to 38zł za pokój :)
marcin.krakow, 6 kwietnia 2018, 12:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
JW Marriott Marquis Dubai ma 77 pietra i jest teoretycznie nizszy obecnie o 2m od Genova tylko nalezy sie przyjrzec tej nadbudowie na dachu Genovy ktora daje mu taki tytul oraz do ktorego pietra jest zamieszkaly. Troche taka manipulacja.
Time2GO, 6 kwietnia 2018, 12:08 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Time2go... Nudzi Ci się chyba chlopie...
tybul, 6 kwietnia 2018, 15:44 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kiedyś trafił mi się tani upgrade w Rose Rayhaan by Rotana i noclegi na 64 piętrze (przedostatnim zamieszkałym). No jest wrażenie zwłaszcza przy szklanych ścianach w pokojach.
nkozi, 7 kwietnia 2018, 8:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »