Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do Las Vegas z Oslo za 814 PLN!

Foto: LittleStocker, Shutterstock.com
Wybierzcie się w bardzo niskiej cenie do przysłowiowego "Miasta Grzechu". Z takiej oferty aż grzech nie skorzystać.

Z tego co mi wiadomo Las Vegas w dzień nie wygląda zbyt okazale, dlatego podczas wczesnych godzin proponuję Wam wyjazd nad Zaporę Hoovera. Wracając do miasta zatrzymajcie się na zdjęcia przy znaku witającym podróżnych. Jeżeli planujecie zakup pamiątek, rozważcie ofertę sklepu Bonanza Gift Shop. Po zastrzyk adrenaliny lub na podziwianie panoramy miasta udajcie się na Stratosphere. Jest to druga po CN Tower w Toronto, najwyższa wieża na zachodniej półkuli. Poza tarasem widokowym, na samej górze znajduje się kilka karuzeli oraz rollercoaster! Gdy zapadnie zmierzch, wybierzcie się na spacer po głównej ulicy – Strip. Świecące zewsząd neony, pokaz tańczących fontann przy hotelu Bellagio, czy mała Wenecja przy hotelu Venetian, na długo zapadną w Waszej pamięci. Aha, nie zapomnijcie wybrać się do jednego z kasyn, może szczęście Wam dopisze.

LOTY

Kalendarz terminów:

Do USA podróżujecie lotami bezpośrednimi. W tytułowej cenie loty tylko z bagażem podręcznym (rejestrowany jest dodatkowo płatny).

WAŻNE!
Podczas całej podróży wymagane jest posiadanie amerykańskiej wizy. Osoby bez dokumentu mogą rezerwować bilety, jednak bez gwarancji otrzymania go.

NOCLEGI

Po zarezerwowaniu biletów lotniczych dokonajcie również rezerwacji hotelu bądź innej, odpowiadającej Wam formie zakwaterowania. Ja polecam hotel zlokalizowany w sercu miasta dla mniej wymagających.

AUTO

W Las Vegas warto wypożyczyć samochód i wyjechać poza granice miasta.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
pól dnia pracy norwega :P i leci
hennig berguson, 22 czerwca 2017, 18:32 | odpowiedz
hennig berguson pól dnia pracy norwega ? i leci
a polaka pół miesiąca - Jaka nasza Polska piękna
java, 23 czerwca 2017, 8:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »