Fly4free.pl

Tydzień na Barbadosie od 3373 PLN. Wyloty z 3 polskich miast + noclegi niedaleko plaży

3373 PLN
Foto: zstock / Shuttterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na relaks pod palmami? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na urlop na Barbados – by wypocząć na plaży, popływać z żółwiami morskimi oraz spróbować specjałów kreolskiej kuchni.

W podróż na Karaiby udacie się w terminie 3 – 10 marca. Do wyboru macie wyloty z Gdańska, Krakowa oraz Warszawy. Do Bridgetown polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM z bezpiecznymi przesiadkami w Amsterdamie.

Wybrałem dla was noclegi w pensjonacie Dolphin Inn Guesthouse & Apartments. Znajduje się on tylko 300 m od najbliższej plaży – będzie to dogodna baza wypadowa dla waszego wypoczynku.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: KLM
Wyloty z: Gdańska, Krakowa oraz Warszawy
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Z tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacicie 3373 PLN/osoba przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 2305 PLN/2 osoby/pobyt

W Dolphin Inn Guesthouse & Apartments czekają na was komfortowo urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Barbados przywita was krajobrazami, które z pewnością kojarzą wam się z Karaibami: plażami z białym piaskiem, palmami oraz turkusową wodą w morzu. Czego chcieć więcej od relaksującego urlopu? 😉

W Bridgetown polecam wam odwiedzić pobliską plażę Brownes, gdzie zastaniecie idealne warunki do snurkowania. Wzgórze Broni to miejsce oferujące wspaniałą panoramę okolicy. Natomiast w ogrodzie botanicznym Andromeda będziecie mogli podziwiać niezwykłe okazy tropikalnych roślin z całego świata.

Chcielibyście poznać nieco bliżej lokalną kulturę? Rekomenduję zacząć od degustacji lokalnych potraw – na przykład w rodzinnej restauracji Mark & Mary.

Foto: phbcz / yayimages.com
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Foto: alex_bendea / yayimages.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »