Fly4free.pl

Bonus tuż przed świętami! 100 PLN na karcie podarunkowej Allegro i 150 PLN premii za założenia konta osobistego

250 PLN
samolot i pieniadze
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W wirze przedświątecznych przygotowań warto oderwać się na chwilę od planowania menu na wigilijną kolację, aby… w łatwy sposób zdobyć 150 PLN premii oraz dodatkowo 100 PLN do wykorzystania w największym polskim serwisie aukcyjnym, czyli Allegro. Zainteresowani?

Święta za pasem! A jak święta, to choinka i… prezenty. Okazuje się, że Mikołaj może przybrać różną postać – do grona instytucji, które kuszą nowych klientów upominkami i prezentami dołączył Bank Millennium ze swoją najnowszą akcją „Konto 360° w promocji z Allegro”.

Tylko kilka łatwych kroków dzieli was od całkiem przyjemnego bonusu, który z pewnością może poprawić wam humor w tych ostatnich dniach mijającego roku. Jak zatem zdobyć prezenty od Banku Millennium?

Zarejestrujcie się do akcji i zyskajcie 250 PLN >>

millenium bank
Foto: bankmillennium.pl

Jak to zwykle bywa przy tego typu akcjach, warunkiem niezbędnym jest posiadanie statusu nowego klienta banku. Co to oznacza w praktyce? Nie możecie w momencie składania wniosku posiadać konta w Banku Millennium. Jeżeli jesteście byłym klientem tego banku, który brał udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student – również nie możecie wziąć udziału w tej akcji.

Zarejestrujcie się do akcji i zyskajcie 250 PLN >>

Warunki do zdobycia nagrody:

Co dalej? Jeżeli zarejestrowaliście się do udziału w akcji promocyjnej, dalsze działania będą już łatwe. Wystarczy po prostu… korzystać z rachunku, który właśnie otworzyliście – a poszczególne bonusy (karta podarunkowa Allegro na 100 PLN, 20 PLN na start na koncie w Goodie oraz 100 PLN w gotówce) trafią w wasze ręce.

Wszystkie niezbędne kroki zawarte zostały w poniższym zestawieniu:

millennium
Foto: bankmillennium.pl

Informacje dodatkowe:

Oprócz wymienionych wyżej prezentów, warto również pamiętać o korzyściach, jakie niesie ze sobą posiadanie konta w Banku Millennium. Doskonała aplikacja mobilna, możliwość płacenia BLIKiem, bezpłatne wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów – to tylko część z pakietu rozwiązań, które zostały przygotowane z myślą o klientach. Prowadzenie rachunku również jest bezpłatne: wystarczy raz w miesiącu dokonać transakcji kartą debetową (która jest powiązana z rachunkiem) oraz zapewnić miesięczny wpływ na konto w wysokości 1000 PLN.

Zarejestrujcie się do akcji i zyskajcie 250 PLN >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji „Konto 360° w promocji z Allegro” znajdziecie >> pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »