Fly4free.pl

Jesienna promocja od banku: 250 PLN w gotówce za założenie konta osobistego

250 PLN
Pieniądze
Foto: LadyPhotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dla podreperowania budżetu, na przyszłe podróże lub po prostu w formie dodatkowych środków – każdemu przyda się trochę ekstra gotówki, prawda? Zwłaszcza, jeżeli można otrzymać ją w ramach prostej promocji, po spełnieniu kilku nieskomplikowanych warunków.

Przed wami kolejna odsłona akcji, w ramach której bank oferuje pokaźny bonus w gotówce, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Uważamy, że tego typu promocja powinna trafić w gusta łowców okazji, dlatego postanowiliśmy podzielić się z wami informacją o niej na naszych łamach.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie 250 PLN nagrody w gotówce >>

Banner promocyjny
Foto: BNP Paribas

Jak w większości tego typu promocji, skierowana jest ona do nowych klientów banku. Co to oznacza? W akcji wziąć udział mogą osoby, które przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadały żadnego rachunku osobistego w BNP Paribas.

Spełniacie ten warunek? Świetnie, teraz wystarczy, że do 15 listopada 2020 r. zarejestrujecie się na stronie promocji oraz złożycie wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 25 listopada 2020 r. Nie zwlekajcie z decyzją: w aktualnej edycji promocji pula promocyjnych wniosków ograniczona została do 2000.

Kliknijcie, by zarejestrować się do promocji i zdobyć 250 PLN >>

Warunki do zdobycia nagrody:

Wypłata tytułowej premii podzielona została na 3 etapy. Pierwsze 50 PLN otrzymacie za spełnienie bardzo prostych warunków, czyli:

  • zalogowanie się do bankowości elektronicznej;
  • dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą w listopadzie.

Kolejną część nagrody, czyli 100 PLN otrzymacie w zamian za:

  • wykonanie min. 2 przelewów w grudniu;
  • dokonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 PLN w grudniu.

Ostatnie 100 PLN otrzymacie, jeżeli:

Kiedy nastąpi wypłata nagrody? Pierwsze 50 PLN otrzymacie do 31 grudnia 2020 r., kolejne 100 PLN do 31 stycznia 2021 r., natomiast ostatnie 100 PLN – do 28 lutego 2021 r.

Ile kosztuje udział w promocji? Prowadzenie konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, natomiast dokonanie min. 3 transakcji kartą zwolni z opłat za jej użytkowanie.

Dodatkowy konkurs:

W trakcie dokonywania rejestracji możecie zdecydować się na udział w konkursie. W terminie 18 listopada – 25 grudnia należy zalogować się na stronie promocji i wysłać zrobione przez siebie zdjęcie pt. „Śladami jesieni”. Bank wybierze troje laureatów, których nagrodzi kwotami 5000 PLN, 1500 PLN oraz 1000 PLN.

Zarejestrujcie się do promocji >>
Regulamin promocji >>
Regulamin konkursu >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »