Fly4free.pl

Bali i Kuala Lumpur w jednej podróży z Warszawy za 1873 PLN

Foto: Valentin Ayupov, Shutterstock
Świetna cena za azjatycką przygodę z Warszawy, w której odwiedzicie stolicę Malezji i wypoczniecie na rajskich plażach indonezyjskiej wyspy Bali.

Kliknij tutaj i zarezerwuj lot Warszawa – Kuala Lumpur – Warszawa >>

WAWKUL

Kliknij tutaj i zarezerwuj lot Kuala Lumpur – Bali – Kuala Lumpur >>

KULDPS

Do Malezji podróżujecie z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym (nadawanym do luku). Natomiast wracając z Bali (na pokładzie Air Asia) za darmo możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny, a za bagaż nadawany do luku będziecie musieli dodatkowo zapłacić.

Przy przesiadce nieprzekraczającej 72 godzin, na lotnisku w Kantonie otrzymacie darmową wizę tranzytową. Ważne, aby podróż z Kantonu była kontynuowana do innego państwa.

Uwaga: jest to przykładowy termin podróży. Wasz wyjazd możecie dowolnie modyfikować, to znaczy skracać/wydłużać pobyt w obu miastach, ale wtedy cena będzie się różniła od tytułowych 1873 PLN.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dzieki za info kupionee 26-10 08-11(z kul.jeszcze zobacze co kupic ,jest pelno kierunkow) czy ktos też wtym terminie sie wybiera?
Tom, 25 sierpnia 2016, 21:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »