REKLAMA

Wielka awaria prądu na Lotnisku Chopina! Są kolejki i duże utrudnienia dla pasażerów

Foto: NaszeMiasto.pl
Z powodu awarii prądu, do której doszło przed południem na terenie Warszawy, na Lotnisku Chopina nie działa część hali odlotów oraz stanowisk kontroli bezpieczeństwa.

Z informacji serwisu NaszeMiasto.pl wynika, że w części hali odlotów jest zupełnie ciemno. Przez kilkanaście minut nie działał też system informacyjny lotniska, a wciąż nie funkcjonuje także strona internetowa portu, co jest związane z awarią informatyczną. Lotnisko wydało w tej sprawie specjalny komunikat.

Fot. Twitter

Problemy na Lotnisku Chopina są związane z wielką awarią prądu, która ma miejsce na Mokotowie i w części Wilanowa. Z powodu awarii nie kursuje m.in. metro na odcinku Wilanowska – Kabaty, prądu nie ma też w biurach w „Mordorze”, a także w Galerii Mokotów. Na lotnisku prąd w części budynku terminala został wyłączony po godz. 11.

Fot. NaszeMiasto.pl

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Jako wieloletni użytkownik f4f z przykrością stwierdzam, że po raz kolejny mijacie się z prawdą. Tytuł krzyczy "Wielka awaria prądu na Lotnisku Chopina! Są kolejki i duże utrudnienia dla pasażerów" a pod tytułem sami cytujecie informację lotniska (bo innej sami, na drodze dziennikarskiej, nie uzyskaliście): "Na Lotnisku Chopina nie pojawiają się większe utrudnienia w obsłudze pasażerów". Na Fejsbuku łatwo zresztą sprawdzić, że nawet nie ma żadnych gigantycznych kolejek. Pęd za sztuczną sensacją, w tym przypadku okraszony nie podpisanym zdjęciem z lata (czyli archiwum) wykończy wasz serwis - bo ludzie nawet nie chcą klikać z dobrej woli w reklamy, powłączali adblocki a w lotnicze deale nie wchodzą przez wasze linki referencyjne - bo nie budujecie zaufania wobec siebie.
rdw, 13 lutego 2018, 18:16 | odpowiedz
Podpisuje się pod tym co napisał kolega powyżej. Szczerze ten artykuł to już dno dna. Stare zdjęcie, nierzetelne informacje.
tybul, 13 lutego 2018, 18:24 | odpowiedz
Byłem na lotnisku w tym czasie, zero problemów. Jedyną niedogodnością było niedziałające Wi-Fi na skutek awarii.
scotsman, 14 lutego 2018, 10:45 | odpowiedz
Osaka zamek

Pekin, Seul i Osaka za 2414 PLN

2 godziny temu
REKLAMA