Fly4free.pl

City break w Atenach za 230 PLN. Loty z Katowic + noclegi w centrum

230 PLN
widok na akropol
Foto: anyaivanova / Shutterstock
A może wycieczka do greckiej stolicy? Czemu nie! 😉 Jeżeli nie macie problemu z szybkim spakowaniem walizek, ruszajcie tam już za tydzień – w poszukiwaniu niezapomnianej przygody w Attyce!

Na wycieczkę do Grecji wybierzecie się w dogodnym terminie z weekendem, 20-23.01. Czeka was bezpośredni lot z lotniska w Katowicach, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* Ambrosia Suites & Aparts. Ten klimatyczny aparthotel pozwoli od razu poczuć grecki klimat oraz będzie doskonałą bazą wypadową dla wycieczek po greckiej stolicy.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 230 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 120 PLN/2 osoby

Katowice – Ateny – Katowice >>

Hotel 340 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* Ambrosia Suites & Aparts czekają na was nowocześnie urządzone pokoje. Każdy z nich zawiera prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Jak zaplanować swój wypoczynek? Atrakcji na miejscu jest mnóstwo i tylko od was zależy, które z nich zdecydujecie się odwiedzić w czasie krótkiej wycieczki. Akropol wraz z muzeum, AeropagAgoramuzeum archeologiczne – wszystkie te miejsca zasługują, aby poświęcić im czas na niespieszne zwiedzanie. W mieście znajdziecie również darmowe atrakcje: wybierzcie się na jedno z otaczających miasto wzgórz (polecam wzgórze Filopapposa), w celu rozkoszowania się wspaniałą panoramą Aten.

Pobliskie Delfy to jedno z najbardziej znanych stanowisk archeologicznych na świecie. Zobaczcie tamtejszą słynną Świątynię Apolla, teatr oraz stadion. W pobliżu znajduje się również Kanał Koryncki, oddzielający Peloponez od kontynentalnej części Grecji.

Foto: Viacheslav Lopatin / Shutterstock
Foto: Arthur Yeti / Unsplash.com
Foto: Constantinos Kollias / Unsplash.com
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »