Fly4free.pl

Karaibska przygoda: loty z Berlina na Arubę + 3* hotelu na 7 nocy za 2766 PLN

2766 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Foto: Atosan / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście najbliższej wiosny wypocząć w rajskiej scenerii, będąc równocześnie w dobrze wam znanym, „europejskim” środowisku? Wybierzcie się na egzotyczną Arubę: nie będziecie potrzebowali wizy, wszędzie będziecie płacić w euro, wypoczniecie na rajskich plażach (na przykład w San Nicolas) oraz będziecie mieli szansę zobaczyć tradycyjną, „holenderską” zabudowę Oranjestad. Brzmi kusząco?

Wasza podróż na Karaiby zaplanowana została późną wiosną: w terminie 14 – 21 maja. Czekają was loty zza naszej zachodniej granicy na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Amsterdamie oraz techniczny stop (bez opuszczania samolotu) w Bonaire.

Na miejscu wybrałam dla was noclegi w 3* hotelu Perle d’Or. Do waszej dyspozycji będzie tam odkryty basen, pokoje z klimatyzacją oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Termin podróży: 14 – 21 maja
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Tygodniowa wycieczka na Arubę kosztować was będzie 2766 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż4411 PLN / 2 osoby

Berlin – Aruba – Berlin >>

rezerwacja lotów

Hotel1121 PLN / 2 osoby / 7 nocy

Na Arubie zarezerwujcie zakwaterowanie w 3* hotelu Perle d’Or za 1121 PLN/2 osoby.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Arubie?

Aruba to miejsce, które rzadko gości na naszych łamach z prostej przyczyny – wcale nie tak łatwo tam dolecieć z Polski. Dlatego tym bardziej powinna zainteresować was ta okazja od KLM z Berlina. Jeżeli chcielibyście wybrać się na Karaiby poza utartym szlakiem – ta niewielka wyspa wchodząca w skład Małych Antyli będzie doskonałym wyborem.

Znaki firmowe Aruby to turkusowa woda w morzu, wspaniała pogoda oraz piękne plaże z delikatnym piaskiem. Gotowi na spotkanie przygody?

Wyspa słusznie powinna kojarzyć się wam z różowymi flamingami. Znajdziecie je wypoczywające na wielu tamtejszych plażach – na przykład na wspomnianej już wcześniej San Nicolas. Jeżeli jesteście wielbicielami przyrody, powinniście wybrać się również zobaczyć motyle żyjące na Butterfly Farm oraz wybrać się na poszukiwanie jednego z drzew Divi Divi. Te charakterystyczne rośliny są endemicznym gatunkiem typowym właśnie dla tej wyspy.

Aruba to również doskonałe miejsce, by zacząć swoją przygodę z nurkowaniem. Jeżeli lubicie wodne rozrywki, skierujcie się w stronę Eagle Beach lub Malmok Beach.

Foto: Natalia Barsukova / Shutterstock
Plaża
Foto: emperorcosar / Shutterstock
zachód słońca
Foto: Steve Photography / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Więcej na temat obostrzeń na Arubie przeczytacie tutaj.

  • Na moment pisania artykuły, podróżujący tranzytem przez Berlin obywatele Polski nie muszą przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.

  • Lecąc na Arubę nie będziecie potrzebowali wizy, pamiętajcie jednak o zabraniu ze sobą paszportu.

  • Sprawdźcie listę polecanych restauracji na Arubie.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Na Arubie flamingi można spotkać tylko na prywatnej wyspie należącej do hotelu.
Filek, 30 grudnia 2020, 16:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »