Fly4free.pl

Jesienny city break w Amsterdamie za 773 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel

773 PLN
amsterdam kanały
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yasonya / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Myślicie nad krótkim city breakiem jeszcze w tym miesiącu? Odwiedźcie Amsterdam – jedno z najciekawszych miast Starego Kontynentu: będziecie mogli zobaczyć tam słynne Rijksmuseum, kupić tulipany swojej ładniejszej połówce na Bloemenmarkt lub po prostu nieskrępowanie odkrywać atrakcje miasta poruszając się rowerem.

W podróż do Amsterdamu wybierzecie się pod koniec miesiąca, w terminie 25 – 28 września. Czeka was bezpośredni rejs realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT, którego rozkładowy czas zaplanowano na nieco ponad godzinę.

Na miejscu zatrzymajcie się w dobrze ocenianym, 4* hotelu XO Hotels Park West. Czekają tam na was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Termin podróży: 25 – 28 września
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za 3-dniowy city break w holenderskiej stolicy zapłacicie 773 PLN, przy 2 osobach śpiących w jednym pokoju.

Hotel678 PLN/pobyt

XO Hotels Park West to nowoczesny, 4* hotel, w którym czekają na was komfortowo urządzone pokoje – idealne na relaks po intensywnym dniu pełnym zwiedzania.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Amsterdamie?

Jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat miasta, spróbujcie zwiedzać je na rowerze, co będzie już stanowiło atrakcję samą w sobie. Warunki do tego są idealne, bowiem w Amsterdamie znajdziecie ponad 400 kilometrów ścieżek rowerowych.

Możecie także zwiedzać Amsterdam z nieco innej perspektywy, tzn. wykupić rejs w jednej z licznych agencji turystycznych i obserwować życia miasta pływając licznymi kanałami.

Stolica Holandii słynie także ze wspaniałych muzeów. Te najważniejsze z nich to Rijksmuseum, Muzeum van Gogha, Muzeum Madame Tussauds, muzeum w browarze Heineken. Znajdziecie także nieco bardziej osobliwe miejsca, jak Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopii czy Muzeum Erotyczne.

Jeśli lubicie kwiaty to musicie wybrać się na pływający targ kwiatowy Bloemenmarkt, który znajduje się na kanale Singel. Znajdziecie tutaj setki tysięcy tulipanów, zarówno w postaci kwiatów ciętych, jak i cebulek w przeróżnych kolorach.

statek płynący kanałem
Foto: Yasonya / Shutterstock.com
rowery w amsterdamie
Foto: Dennis van de Water / Shutterstock.com
ogrody keukenhof
Foto: Olena Z / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Wiele praktycznych porad odnośnie podróżowania do Amsterdamu znajdziecie na naszym forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »