REKLAMA

Amsterdam z Katowic za 156 PLN (loty + autobus)

Foto: S-F, Shutterstock
Świetna okazja na majowe zwiedzanie pięknego Amsterdamu. Bilety na trasie Katowice – Dortmund – Katowice oraz przejazd autobusowy do stolicy Holandii dostępne za 156 PLN. Podróż na początku maja!

Bilety na przeloty z Katowic do Dortmundu zarezerwujecie na stronie Wizzair.com. Najtańsze bilety dostępne są dla osób z wykupionym kontem Wizz Discount Club. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Podróż z Dortmundu do Amsterdamu odbędziecie na pokładach niemieckiego przewoźnika autobusowego Flixbus. Bilety w dwie strony kupicie za 78 PLN.

Przykładowe rezerwacje:

KTWDTM DTMAMS

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wiem, ile dostajecie od Wizzair za promocję WDC, ale muszą być to grube pieniądze, ponieważ bez przerwy przedstawiacie tylko takie oferty. Co z tego, że bilet 78zł, jak WDC kosztuje 139zł.
Właśnie tak, 20 marca 2016, 16:09 | odpowiedz
A nie pomyślałeś ze niektórzy mają WDC i dla nich jest to interesująca oferta...
Kn, 20 marca 2016, 16:19 | odpowiedz
Właśnie takNie wiem, ile dostajecie od Wizzair za promocję WDC, ale muszą być to grube pieniądze, ponieważ bez przerwy przedstawiacie tylko takie oferty. Co z tego, że bilet 78zł, jak WDC kosztuje 139zł.
Po prostu promujemy najtańsze oferty. Dla często latających WDC to ŻADEN wydatek, zwraca się już po pierwszej podróży.
Hubert Choroszewski, 20 marca 2016, 16:21 | odpowiedz
A ktos sie orientuje czy na jedną WDC mozna kupic dwa bilety ? Czy dwie osoby musza zakladac osobno ?
zozzol, 20 marca 2016, 16:40 | odpowiedz
zozzolA ktos sie orientuje czy na jedną WDC mozna kupic dwa bilety ? Czy dwie osoby musza zakladac osobno ?
Posiadając WDC standard możesz dokonać rezerwacji dla siebie oraz dla jeszcze jednej osoby.
Hubert Choroszewski, 20 marca 2016, 16:42 | odpowiedz
Ktoś wie ile kosztuje dojazd do lotniska z centrum Dortmundu?
Pytajnik, 20 marca 2016, 16:47 | odpowiedz
Hubert Choroszewski
Nie wiem jak teraz ale biorąc kartę Raifaisena dawali członkostwo Grupa.
Rafgrzeg, 20 marca 2016, 16:51 | odpowiedz
Rafgrzeg
Hubert Choroszewski
Nie wiem jak teraz ale biorąc kartę Raifaisena dawali członkostwo Grupa.
Tak, dalej jest Grupa.
Hubert Choroszewski, 20 marca 2016, 16:57 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Cena za kurs wynosi 8,5 €, dla dzieci do lat 14 – 2 €, a dla dzieci poniżej szóstego roku życia przejazd jest bezpłatny. http://www.dortmund-airport.pl/autobusy-i-kolej
szfarcjeger, 20 marca 2016, 17:29 | odpowiedz
Hubert:)) uwielbiam Twoją stronę, ale proszę: popraw swoje Deutsche Sprachkenntnisse:))
simon, 20 marca 2016, 19:30 | odpowiedz
Było dotychczas dla Ciebie i 1 osoby towarzyszącej. Ja mam kartę kredyt. raiffeisena i zamienili 1+1 na możliwość 1+4 osoby (zatem niższa cena obowiązuje dla Ciebie i do 4 dodatkowych osób) :)
zozzolA ktos sie orientuje czy na jedną WDC mozna kupic dwa bilety ? Czy dwie osoby musza zakladac osobno ?
Kris, 20 marca 2016, 19:57 | odpowiedz
Rafgrzeg
Hubert Choroszewski
Nie wiem jak teraz ale biorąc kartę Raifaisena dawali członkostwo Grupa.
A po jaka cholerę mam zakladac konto i placic za konto i karte w jakims dziadowskim Reiffaisen?
Janek, 20 marca 2016, 23:39 | odpowiedz
Witam. Proszę o podpowiedź na jakiej stronie dostępne są rezerwacje przejazdu Dortmund - Amsterdam? Dziękuję z góry za odpowiedź. J
J., 21 marca 2016, 9:05 | odpowiedz
Wszystkie informacje są w tekście: "Podróż z Dortmundu do Amsterdamu odbędziecie na pokładach niemieckiego przewoźnika autobusowego Flixbus. Bilety w dwie strony kupicie za 78 PLN."
Łukasz, 21 marca 2016, 9:15 | odpowiedz
Faktycznie, dziękuję i przepraszam za głupie niedopatrzenie! ;))) J.
J., 21 marca 2016, 9:32 | odpowiedz
PytajnikKtoś wie ile kosztuje dojazd do lotniska z centrum Dortmundu?
Koszt w jedną stronę to 2.5e. Z lotniska busem, później przesiadka na tramwaj i jesteś na dworu centralnym (na jednym bilecie).
skubany, 21 marca 2016, 13:47 | odpowiedz

Wybrzeże w Grecji
Najlepsza oferta

Chalkidiki na 3 dni za 364 PLN

Rafał Waśko | 2019-10-14 22:00
REKLAMA
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.
porównaj loty, hotele, lot+hotel