Fly4free.pl

Ameryka Północna: loty do Kanady i na wschodnie wybrzeże USA z Berlina od 1161 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1161 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Berkay Gumustekin / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli w tym roku planujesz podróż za ocean, ciężko o lepszą okazję. Skorzystaj z biletów w bardzo dobrych cenach i wybierz się na wycieczkę do Toronto lub do Bostonu, Baltimore, Nowego Jorku i Waszyngtonu.

Do Ameryki Północnej udasz się w terminach od lutego do kwietnia na pokładach samolotów linii lotniczej Play. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku Berlin Brandenburg. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Reykjaviku. Bez dodatkowych kosztów, możesz zabrać ze sobą sam bagaż podręczny.

Termin podróży: luty-kwiecień
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny

Hotel od 482 PLN/2osoby/noc

W Kanadzie zatrzymaj się 3* Best Western Plus Executive Inn. W obiekcie znajdziesz basen, centrum fitness i strefę spa. W cenę noclegu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku wybierz bardzo dobrze oceniany 3* Marco LaGuardia Hotel and Suites. Obiekt oferuje swoim gościom dostęp do strefy fitness, bar i restaurację. Pokoje wyposażone są w bezpłatne WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód

Aby wygodnie zwiedzać Stany Zjednoczone, wypożycz samochód od razu po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »