Fly4free.pl

Pilot zachwycił pasażerów opóźnionego samolotu. Osobiście ich przeprosił i zaoferował darmowe napoje!

American Airlines
Foto: Samuel Ponce / ShutterStock | Sami Muhonen Twitter
Kapitan samolotu American Airlines wykazał się niezwykle ludzkim gestem. Jako że lot był opóźniony, pilot postanowił osobiście zwrócić się do pasażerów i przeprosić ich za zaistniałą sytuację, a także zaoferować darmowe napoje. Pasażerowie byli oczywiście zachwyceni!

Lot samolotu linii American Airlines z Phoenix w Arizonie do Puerto Vallarta w Meksyku z 21 maja był opóźniony. Pilot maszyny postanowił więc pokusić się o ludzki gest i sam wyszedł do podróżnych, aby ich za to przeprosić. Zaczął jednak od żartobliwego przywitania. – Jak się macie? Kolejny fantastyczny, punktualny odlot American Airlines, prawda? – powiedział.

Po chwili pilot dokładnie wyjaśnił, jaki jest plan. – Przepraszam za to, na poważnie. Zrobimy, co w naszej mocy, aby dotrzeć na miejsce tak szybko, jak to możliwe – zapowiedział i jednocześnie wyjaśnił, że wszelkie aktualizacje dotyczące dotarcia do Puerto Vallarta przekaże w chwili, gdy maszyna znajdzie się już w powietrzu.

Na nagraniu udostępnionym w sieci słychać, że pasażerowie docenili postawę pilota i nagrodzili go oklaskami. Użytkownik, który udostępnił materiał dodał, że ponadto zaoferował podróżnym napoje na koszt American Airlines. Narodowy przewoźnik odpowiedział na ten post i poprosił pasażera o przekazanie danych na temat lotu. Można więc zakładać, że kapitan zostanie w jakiś sposób nagrodzony za swoje zachowanie.

W komentarzu odezwała się nawet żona pilota. – To mój wspaniały mąż, Rod Campbell, kapitan z Phoenix! Często spaceruje po kabinie, aby porozmawiać z pasażerami, pomaga pasażerom jeżdżącym na wózkach inwalidzkich, czy stewardesom we wszystkim, czego potrzebują podczas lotu! On jest najlepszy! – odpisała na materiał wideo.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »