Fly4free.pl

Luksusowy urlop w Omanie: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive za 3615 PLN. Wylot z Warszawy

Foto: agoda.com
od
3615 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.01.2022 - 31.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na coś oryginalnego? Wybierzcie się wraz z biurem podróży Rainbow do egzotycznej oazy południa – Omanu! Tym razem postawcie na luksus i spędźcie 7 dni w 5* hotelu. Pobyt umili wam formuła all inclusive, dzięki której nie będziecie musieli się martwić m.in. o codzienne posiłki i kolorowe drinki. Co więcej, w podróż wybierzecie się w dogodnym terminie obejmującym ferie zimowe. Spakowani 😊?

W Omanie spędzicie 7 dni w luksusowym 5* hotelu Kairaba Mirbat Resort, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości oddano m.in. tematyczne restauracje, bary, siłownię, strefę spa oraz basen z leżakami i parasolami. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, mini bar oraz dostęp do Wi-Fi.

Termin podróży: 24 – 31 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: agoda.com
Foto: agoda.com
Foto: agoda.com

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Salala to najczęściej odwiedzane miasto Omanu, położone nad Morzem Arabskim. Przez wielu określane egzotycznym rajem ze względu na swój klimat i bogatą roślinność. Inni region ten nazywają też „arabską stolicą perfum”. W okolicy waszego hotelu znajdziecie wiele rozległych i piaszczystych plaż. Spodziewajcie się przepięknych widoków, ciepłej lazurowej wody i morza palm ubogacających tutejsze wybrzeże.

Podczas urlopu chcielibyście coś pozwiedzać? Wybierzcie się do Salala, gdzie obowiązkowo zajrzyjcie m.in. do wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO muzeum Frankincense poświęconego żywicy z drzew kadzidlanych oraz zobaczcie Meczet Sułtana Qaboos’a. Co oprócz tego? Odwiedźcie starą, rybacką wioskę Taqah, która znana jest z zabytkowych domów lokalnych mieszkańców oraz ruiny starego miasta Sumharam.

Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Omanie.
  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.
  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Meczet Sułtana Qaboos’a jest w Maskacie. 
Aga_podrozniczka, 30 października 2021, 5:37 | odpowiedz
Oczywiście, że Wielki Meczet Sułtana Qaboos'a znajduje się w Maskacie. W tekście mowa jest o największym i najważniejszym meczecie miasta Salalah, który posiada identyczną nazwę :).
Aga_podrozniczka Meczet Sułtana Qaboos’a jest w Maskacie. 
Daria Drumowicz, 30 października 2021, 15:24 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »