Słoneczny wypoczynek w Marsa Alam 🌴🏖️ All inclusive w Egipcie za 1991 PLN ☀️

1991 PLN Egipt z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Kraina faraonów to idealne miejsce na gorący (do 30 stopni Celsjusza) wypoczynek wiosną. 🌞 Czyste morze, piękna rafa koralowa i świetna pogoda gwarantują udany urlop 🏊‍♂️ W ofercie 7 noclegów w komfortowym 4* hotelu Blend El Phistone Beach Resort z all inclusive 🍽️ Całość z przelotem i bagażem rejestrowanym w atrakcyjnej cenie, obok której ciężko przejść obojętnie. 😎
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Marsa Alam wybierzesz się z Warszawy w terminie 13 – 20 kwietnia (powrót w niedzielę Wielkanocną). Do Egiptu polecisz bezpośrednio z Skyline Express Airlines.

Na miejscu zatrzymasz się w świetnie ocenianym 4*hotelu Blend El Phistone Beach Resort, który położony jest bezpośrednio przy plaży z rafą koralową. Obiekt oferuje 4 baseny (w tym jeden podgrzewany w zimniejsze dni), restaurację główną oraz 3 restauracje a’la carte. Goście chwalą hotel za czystość, przyjazną obsługę oraz doskonałą lokalizację umożliwiającą nurkowanie przy rafie koralowej, czemu dają wyraz w bardzo dobrych opiniach napisanych po zakończeniu pobytu.

W cenie wyjazdu otrzymujesz przeloty z bagażem rejestrowanym, wyżywienie all inclusive (śniadania, obiady, kolacje, przekąski oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe), podstawowe ubezpieczenie turystyczne oraz transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko.

📅 Termin podróży: 13-20 kwietnia
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: Sun&Fun
💼 Bagaż: rejestrowany (do 20 kg) i podręczny (do 5 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Travelplanet
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 6.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Gorący Egipt latem ☀️🌊Tydzień w 5⭐️ AMC Royal Resort z all inclusive w Hurghadzie za 2729 PLN 💦
Egipt z 5 miast 2729 PLN

Relaks nad Morzem Czerwonym: tydzień w 5* hotelu

Egipt z aquaparkiem i prywatną plażą 🏖️🌊 Tydzień w 5⭐️ resorcie z all inclusive w Marsa Alam za 2372 PLN 🔥
Egipt z 6 miast 2372 PLN

Luksusowy relaks nad Morzem Czerwonym pod koniec wakacji

Lato w Egipcie 🏖️⭐⭐⭐⭐ All inclusive w Marsa Alam za 2569 PLN
Egipt z Warszawy 2569 PLN

Lato w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam

🔥 TOP 🔥 Tygodniowe all inclusive w Egipcie za 1329 PLN 😮🌤️👙🏖️
Egipt z Gdańska 1329 PLN

Zanosi się, że urlop w Egipcie będzie jeszcze tańszy - sprawdź dlaczego!

Marsa Alam (7 dni) w Flamenco Beach & Resort z Rzeszowa (AI)
OD 2030 PLN

Marsa Alam (7 dni) w Flamenco Beach & Resort z Rzeszowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marsa Alam (7 dni) w Wadi Lahmy Azur Resort z Berlin (AI)
OD 2039 PLN

Marsa Alam (7 dni) w Wadi Lahmy Azur Resort z Berlin (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marsa Alam (7 dni) w Amarina Queen Resort z Rzeszowa (AI)
OD 1960 PLN

Marsa Alam (7 dni) w Amarina Queen Resort z Rzeszowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marsa Alam (7 dni) w MG Alexander The Great (ex. Dessole Alexander the Great) z Katowic (AI)
OD 1899 PLN

Marsa Alam (7 dni) w MG Alexander The Great (ex. Dessole Alexander the Great) z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?