Fly4free.pl

Słoneczne all inclusive w Egipcie: 4* hotel w Marsa Alam od 1966 PLN. Wylot z 5 miast

Foto: Juraj Vitko / Shutterstock
od
1966 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni ciepłej pogody? Zaplanujcie już teraz swoje wczasy w przepięknym Egipcie! Tym razem wybierzecie się na południe wybrzeża Morza Czerwonego – do kurortu Marsa Alam. Spodziewajcie się tam malowniczych widoków, lazurowej wody i beztroskiego wypoczynku.

Aurora Bay Resort (ex.Oriental Bay Resort) położony jest w popularnym kurorcie Marsa Alam. Dla gości udostępniono m.in. baseny, bary, tematyczne restauracje, strefę spa & wellness, kort do tenisa ziemnego, boiska do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sklepy i usługi fryzjerskie. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. Dodatkowo, na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.

Termin podróży: 8 – 15 stycznia
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Biuro podróży: Rainbow
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Vlad61 / Shutterstock
Foto: JurateBuiviene / Shutterstock
Foto: Taya Bright / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Marsa Alam to najdalej na południe wysunięty kurort Egiptu. Świetna pogoda przez cały rok, piaszczyste plaże i luksusowe hotele – to tylko kilka powodów, dla którego warto odwiedzić to miejsce.

Wysoka temperatura wody sprawiła, że w okolicy rozwinęło się niezwykle bogate skupisko wodnej flory i fauny – możecie obserwować tam ponad 1000 gatunków ryb! Planujecie spróbować swoich sił w snurkowaniu? Najlepsze miejsca dla tej rozrywki to: Abu Dabur Reef, Marsa AsslaiDolphin Mouse i rafa Elphistone.

Chcielibyście zobaczyć coś wyjątkowego? Wybierzcie się do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Na miejscu spodziewajcie się licznych palmowych gajów oraz dzikich plaż. Czym jeszcze wyróżnia się to cudo natury? Suchym korytem rzeki, które robi ogromne wrażenie i jest zaliczane do listy najciekawszych atrakcji Egiptu.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »