Fly4free.pl

Wczasy last minute w Kenii: all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 3782 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Foto: kyslynskyyhal / Shuterstock
od
3782 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.11.2021 - 28.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyka last minute? Czemu nie! Skorzystajcie ze świetnej oferty biura podróży Rainbow i zrelaksujcie się wraz z formułą all inclusive na afrykańskich plażach. Tym razem wybierzecie się do Kenii, a dokładniej na południe od Mombasy. Zielone palmy, rajskie plaże i świeże owoce – czego chcieć więcej 😊?

Na wycieczkę polecicie jeszcze w tym tygodniu, w terminie 20 – 28 listopada. W Kenii zatrzymacie się w 4* hotelu Diani Sea Lodge, który położony jest tuż obok szerokiej, piaszczystej plaży Diani Beach. Obiekt wyróżnia się oryginalnym wykończeniem w lokalnym stylu. Dodatkowo położony jest wśród egzotycznego, zielonego ogrodu. Na terenie kompleksu znajdziecie m.in. basen z darmowymi leżakami i parasolami.

Decydując się na ofertę biura podróży Rainbow, w cenę wycieczki wliczone są również transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: 20 – 28 listopada
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: r.pl
Foto: r.pl
Foto: r.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Wybierając się na wakacje last minute w Kenii, swój czas spędzicie głównie na plaży Diani, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża Oceanu Indyjskiego. To świetne miejsce nie tylko ze względu na rajskie otoczenie wspierające odpoczynek, ale też dobry pretekst, by rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem: przy plaży znajdziecie wiele szkół oferujących podwodną przygodę (ceny zaczynają się od 67 USD, czyli około 276 PLN).

Będąc w okolicy, obowiązkowo odwiedźcie Mombasę – czyli drugie co do wielkości miasto Kenii. Warto przespacerować się starym miastem, znajdującym się tuż przy Forcie Jezus (wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO) i zrobić zdjęcie na tle słynnych „kłów”, czyli Mombasa Tusks, które zbudowano z okazji wizyty królowej Elżbiety II.

Przydatne informacje
  • Podróżując do Kenii musicie wypełnić formularz online oraz okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu 96 godzin przed podróżą.
  • Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi podróżowania do Kenii w czasie COVID-19.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »