Fly4free.pl

All inclusive na Zakintos: tydzień w hotelu za 2467 PLN. Wylot z Wrocławia

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
zatoka wraku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Evannovostro : Shutterstock
od
2467 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.06.2023 - 07.07.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Relaks w Grecji. Wybierz się na tygodniowe wczasy z biurem podróży Grecos Holiday i spędź tydzień w hotelu z komfortową formułą all inclusive. Na miejscu możesz spodziewać się pięknych plaż i malowniczych widoków.

Do Grecji podróżować będziesz z lotniska we Wrocławiu w terminie 30 czerwca – 7 lipca. Będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Na wyspie zatrzymasz się w 3* hotelu Sunny Garden. Najbliższa plaża oddalona jest o około 350 metrów. Na terenie obiektu znajdziesz basen zewnętrzny i taras słoneczny. Pokoje wyposażone zostały w prywatne łazienki, klimatyzację, WiFi oraz balkon lub taras.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 124 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobacz te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »