Fly4free.pl

All inclusive na Zakintos: tydzień w 4* hotelu za 1799 PLN. Wyloty z 2 miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ververidis-Vasilis / ShutterStock
od
1799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.06.2023 - 23.06.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do słonecznej Grecji, by zrelaksować się bez żadnych zmartwień w 4* hotelu z formułą all inclusive. Tym razem odpoczniesz na Zakintos, a organizacją wyjazdu zajmie się biuro podróży Itaka.

Do Grecji podróżować będziesz z lotniska w Warszawie lub Poznaniu w terminie 16-23 czerwca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu czarterowej linii Smartwings. Będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (nadawany do luku) i podręczny.

Na wyspie zatrzymasz się w 4* hotelu Maistrali, który znajduje się w miejscowości Tragaki. Najbliższa plaża oddalona jest o około 150 metrów. Na terenie obiektu mieści się basen dla dorosłych oraz brodzik dla najmłodszych. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Itaka.pl

Atrakcje 142 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobacz te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »