Grecka wyspa Tasos z all inclusive 🏝️🍹 Loty + hotel z widokiem na Morze Egejskie za 2349 PLN 😍
Z Katowic polecisz do Kawali w maju, skąd promem dostaniesz się na wyspę Thassos. W cenę wliczony jest bagaż podręczny oraz rejestrowany, więc nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty za swoje walizki.
Na miejscu czeka na ciebie hotel Aeria, zbudowany w tradycyjnym greckim stylu, położony na wzgórzu wśród gajów oliwnych. Goście szczególnie chwalą spokojną atmosferę tego miejsca, piękne widoki na Morze Egejskie oraz możliwość korzystania z udogodnień siostrzanego hotelu Aeolis Thassos Palace. Z basenu roztacza się przepiękna panorama wybrzeża, a do kameralnej plaży można dojść spacerem przez wzgórze porośnięte śródziemnomorską roślinnością.
W cenie otrzymujesz przeloty, transfery, podstawowe ubezpieczenie oraz all inclusive, dzięki czemu nie musisz martwić się o dodatkowe wydatki na posiłki i napoje podczas urlopu.
📅 Termin podróży: 18-25 maja
✈️ Wylot z: Katowic
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny (8 kg) i rejestrowany (20 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Słoneczny Brzeg od 1992 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Sousse od 2480 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Costa Brava od 2077 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?