Wczasy w Bułgarii 🌞🏖️ All inclusive w Słonecznym Brzegu w 4* hotelu za 2889 PLN
Na 8-15 września wylatujesz z Krakowa do Burgas linią Ryanair. W cenie biletu uwzględniona jest mała torba podręczna.
Hotel Alba to 4* obiekt usytuowany bezpośrednio przy głównej promenadzie Słonecznego Brzegu, kilka minut spaceru od szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza. Goście chwalą przede wszystkim centralne położenie hotelu, rozbudowaną strefę basenową oraz rodzinną atmosferę. Wokół dużego basenu zewnętrznego rozstawiony jest taras słoneczny z leżakami. Na terenie obiektu działa miniclub z animatorami, brodzik oraz zjeżdżalnie wodne dla dzieci, a dla aktywnych dostępne są tenis stołowy i rzutki. W pobliżu znajdziesz sklepy, restauracje i kluby, a zabytkowy Nesebyr leży zaledwie kilkanaście minut drogi.
W pakiecie znajdziesz przeloty z Krakowa i z powrotem, podstawowe ubezpieczenie oraz all inclusive – czyli śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia oraz wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w barach hotelowych.
📅 Termin podróży: 8-15 września
✈️ Wylot z: Krakowa
💼 Bagaż: mała torba podręczna
🛏️ Hotel: 4* Hotel Alba
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 2889 PLN
Samochód
Wynajmij auto w Bułgarii taniej! –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Kreta Wschodnia od 2480 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2308 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Kusadasi od 2775 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?