Grecka wyspa Kos z all inclusive 🏖️☀️🍹 Wczasy przy plaży za 2599 PLN
Do Kos polecisz z Wrocławia w połowie czerwca. Podróż w obie strony z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym.
Na miejscu zatrzymasz się w 3* Island Maya Resort, który przeszedł kompleksowy remont. Goście chwalą bezpośrednie położenie przy plaży, przyjazny personel oraz widoki na krystalicznie czyste Morze Egejskie i pobliską wyspę Nissyros. Hotel oferuje basen ze słodką wodą z wydzieloną częścią dla najmłodszych oraz taras z widokiem na morze. Obiekt znajduje się zaledwie 400 metrów od centrum Kardameny, gdzie można odwiedzić lokalne tawerny i sklepy.
W pakiecie otrzymasz przeloty z bagażem podręcznym i rejestrowanym, transfery lotniskowe oraz podstawowe ubezpieczenie. All inclusive obejmuje trzy posiłki dziennie w formie bufetu, przekąski w lobby barze oraz napoje bezalkoholowe i wybrane lokalne napoje alkoholowe dostępne przez większość dnia.
📅 Termin podróży: 13-20 czerwca
✈️ Wylot z: Wrocławia
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny i rejestrowany
🛏️ Zakwaterowanie: 3* Island Maya Resort
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Samochód
Wynajmij auto w Grecji taniej! –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Agadir od 1949 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Brava od 2967 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Ayia Napa od 2495 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?