Korfu all inclusive z piaszczystą plażą tuż za progiem 🏖️🍹 4* Sandy Beach Resort za 2183 PLN
Z Krakowa na Korfu polecisz liniami Ryanair w dniach 18-24 października. Cena zawiera wyłącznie bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20 cm. Bagaż rejestrowany (20 kg) można dokupić za 359 PLN od osoby, a pierwszeństwo wejścia na pokład z bagażem podręcznym 10 kg (55x40x20 cm) za 199 PLN od osoby.
Na południowo-zachodnim wybrzeżu Korfu, w spokojnej wiosce Agios Georgios, mieści się Sandy Beach Resort. Hotel leży bezpośrednio przy piaszczystej plaży wyróżnionej Błękitną Flagą, z łagodnym zejściem do morza. Na terenie kompleksu działają dwa odkryte baseny z aquaparkiem, zjeżdżalniami i strefą dla dzieci, a przy nich bezpłatne leżaki i parasole. Goście chwalą rozbudowaną infrastrukturę sportową, w tym korty tenisowe, boisko do koszykówki i siatkówki oraz wypożyczalnię rowerów. Ci, którzy potrzebują relaksu po aktywnym dniu, chętnie korzystają z centrum spa z masażami i sauną. Do dyspozycji jest też w pełni wyposażona siłownia. Na miejscu działają restauracja główna z bufetowym śniadaniem, obiadem i kolacją, restauracja włoska, bar przy basenie oraz bar na plaży.
W cenie wyjazdu znajdują się przeloty, transfer lotniskowy, all inclusive (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole) oraz podstawowe ubezpieczenie kosztów leczenia do 15 000 EUR. Oferta nie obejmuje opieki rezydenta. Na miejscu obowiązuje lokalny podatek turystyczny płatny bezpośrednio w hotelu (ok. 2-15 EUR za dobę).
📅 Termin podróży: 18-24 października
✈️ Wylot z: Krakowa
🌞 Biuro podróży: Click&Go
💼 Bagaż: podręczny (40x30x20 cm) w cenie; bagaż rejestrowany 20 kg za dopłatą (359 PLN/szt.)
🛏️ Hotel: 4* Sandy Beach Resort
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Samochód
Wynajmij auto w Grecji taniej! –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Korfu od 2486 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Sousse od 2419 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Złote Piaski od 1873 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?