All inclusive na Fuerteventurze 🏝️🏖️ 4* hotel przy plaży Jandia za 2499 PLN
Z Warszawy na Fuerteventurę polecisz w grudniu liniami Enter Air. W cenę wliczony jest bagaż podręczny (5 kg) oraz bagaż rejestrowany (20 kg), więc nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty.
Na miejscu czeka hotel IFA Altamarena, który zachwyca przede wszystkim lokalizacją – zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży Jandia. Goście chwalą obiekt za przestronne pokoje, czystość oraz przyjazną obsługę. Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny dla dorosłych, brodzik dla dzieci oraz piękny palmowy ogród, gdzie można odpocząć w cieniu.
W cenie otrzymujesz przeloty w obie strony, bagaż podręczny i rejestrowany, all inclusive oraz ubezpieczenie. Formuła all inclusive obejmuje trzy główne posiłki, przekąski między posiłkami oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
📅 Termin podróży: 15-22 grudnia
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Hurghada od 1539 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2445 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Hurghada od 1370 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?