Fly4free.pl

Wakacje i lato na Alasce: loty do Anchorage z Berlina za 2306 PLN

2306 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Federi / Unsplash.com
Okazja dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny i już dziś zaplanuj swoją przyszłoroczną podróż w „gorącym” okresie wakacyjnych wyjazdów na wspaniałą Alaskę. Dostępnych jest kilka terminów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Do Anchorage podróżować będziesz z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w okresie pomiędzy czerwcem a wrześniem przyszłego roku. Na Alaskę polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz Discover Airlines z wygodnymi przesiadkami na lotnisku we Frankfurcie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: czerwiec – wrzesień 2024 roku.
Linie lotnicze: Lufthansa oraz Discover Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 499 PLN/2 osoby/noc

W Anchorage proponuję ci noclegi w pensjonacie Qupqugiaq Inn, który znajduje się w spokojnej części miasta. Na miejscu zapewniony będziesz mieć bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt w hotelu Ramada by Wydham Anchorage. W cenie zapewniony będziesz mieć bezpłatny transfer z lotniska, dostęp do sieci WiFi oraz miejsca parkingowego.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 8847 PLN/14 dni

Na Alasce auto to podstawa. Mając je do swojej dyspozycji, wygodnie i szybko dojedziecie w różne rejony tego stanu. Dlatego zachęcam cię do wypożyczyć samochód zaraz po wylądowaniu w Anchorage.

Przydatne informacje: Alaska
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2116 PLN
  • Liczba ofert43
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu10 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Alasce
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »