Fly4free.pl

Chicago na sportowo: loty z Warszawy i wejściówki na mecze NBA oraz NHL za 2339 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2339 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli chociaż trochę interesujesz się sportem, to przynajmniej raz w życiu powinieneś wybrać się na takie wydarzenia odbywające się na terenie USA. Mam dla ciebie propozycję wyjazdu w atrakcyjne cenie do Wietrznego Miasta, gdzie będziesz mieć okazję zobaczyć mecze NBA oraz NHL!

Do Chicago udasz się z warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w lutym. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z przesiadką w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do USA udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

W cenę wycieczki wliczone są także wejściówki na spotkania lig NBA oraz NHL. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 5 – 11 (12) lutego
Linia lotnicza: American Airlines oraz British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Atrakcje: trzy bilety na mecze

Za pakiet lotów oraz cztery wejściówki na wydarzenia sportowe zapłacisz 2339 PLN za osobę.

Podróż 1919 PLN/osoba

Warszawa – Chicago – Warszawa »

Atrakcje 420 PLN/3 bilety/osoba

We wtorek 6 lutego o godzinie 19:00 w hali United Center odbędzie się spotkanie ligi NBA pomiędzy drużynami Chicago Bulls a Minnesota Timberwolves. Wejściówkę (w cenie od 32 USD/ok. 128 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

W środę 7 lutego proponuję ci wizytę w tej samej hali, gdzie o godzinie 19:30 odbędzie się mecz NHL pomiędzy drużynami Chicago Blackhawks a Minnesota Wild. Bilet na mecz (w cenie od 28 USD/ok. 112 PLN) kupisz na stronie ticketmaster.com.

Natomiast w piątek 9 listopada ponownie udaj się do hali (United Center) na mecz hokejowej ligi NHL pomiędzy drużynami Chicago Bears a New York Rangers. Wejściówkę (w cenie od 45 USD/ok. 180 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

Hotel od 335 PLN/osoba/noc

W Chicago proponuję ci noclegi w 3* hotelu Congress Plaza, który znajduje się w samym sercu Wietrznego Miasta. Z hotelowych pokoi roztacza się piękny widok na miasto i jezioro. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 3* hotelu Hampton Inn & Suites, który znajduje się w okolicy handlowej Magnificent Mile. W cenie zapewnione będziesz mieć codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Chicago
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1513 PLN
  • Liczba ofert306
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu7 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Chicago
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »