Fly4free.pl

Zimowe okazje w sieci Accor: do 25% zniżki na noclegi oraz dodatkowe punkty dla członków programu ALL

Foto: Dragon Images / Shutterstock
od
25% zniżki
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.12.2021 - 06.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dobra okazja od hotelowego giganta Accor. Tylko teraz, dołączając do programu lojalnościowego sieci (lub będąc jego członkiem) możecie liczyć na duże zniżki (do 25 proc.) oraz nawet potrójne punkty za zarezerwowanie noclegów!

Sieć Accor to duże międzynarodowe przedsiębiorstwo, w skład którego wchodzą m.in. takie marki hoteli, jak Pullman, Sofitel, Novotel, Mercure oraz Ibis. W ramach aktualnej promocji możecie rezerwować dla siebie zimowe noclegi zarówno w Polsce, Europie, jak i w bardziej egzotycznych lokalizacjach – jak np. Gujana Francuska lub Kazachstan.

Zarezerwujcie swoje noclegi >>

Warunki promocji są następujące:

– noclegi w obniżonych cenach możecie rezerwować do 23 listopada 2021 r.;
– okres objęty promocją to pobyty od 3 grudnia 2021 r. do 6 marca 2022 r.;
– zniżka w wysokości do 25% obejmuje rezerwacje na min. 2 noce;
– dodatkowo możecie otrzymać nawet potrójne punkty Reward na noclegi w całej Europie.

Promocja dostępna jest dla członków programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless. Rejestracja jest darmowa i zajmie wam tylko kilka chwil. Nawet jeżeli wasze plany nie są jeszcze ostateczne, możecie bezpiecznie zarezerwować hotel już teraz, aby zaoszczędzić i zdobyć punkty Reward. Jeśli coś się zmieni, możecie anulować rezerwację bezpłatnie do trzech dni przed przyjazdem.

Foto: Accor
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »