Fly4free.pl

8 Polaków wyprowadzonych z samolotu w Amsterdamie! Bo nie chcieli nosić maseczek

Foto: Bjorn Keith / Shutterstock
Ośmiu Polaków zostało wyprowadzonych z samolotu na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Powód? Odmówili wykonania poleceń załogi, która prosiła ich o założenie maseczek na twarze. Polacy nie chcieli też zająć swoich miejsc w samolocie i stali w przejściu w trakcie lotu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 8 rano, gdy samolot, którym podróżowali Polacy, wylądował na lotnisku w Amsterdamie. Rzecznik lotniska Schiphol nie podaje, jaką linią podróżowali, ale wiadomo, że o tej porze na lotnisku wylądowały 2 samoloty z Polski – były to loty KLM z Warszawy i Krakowa. Wiadomo też, że pasażerowie z Polski planowali dalszą podróż, ale ostatecznie nie zdążyli na lot, którym mieli dalej podróżować z Amsterdamu.

Jak donoszą holenderskie media, mężczyźni nie wykonywali poleceń załogi w samolocie i nie reagowali na wielokrotne zwracanie im uwagi. Pasażerowie z Polski nie chcieli założyć maseczek, a podczas samego lotu stali w przejściu, zamiast zająć swoje miejsca. W całej sprawie został sporządzony raport, a pasażerowie zostali przesłuchani. Będą też musieli zapłacić grzywnę, choć jej wysokość nie jest znana.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Miej maskę no ryju bo inaczej covidianie wariują... Co za czasy! 
Julian13, 8 listopada 2021, 11:48 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Taaa, 8 normalnych i 200 wariatów sie trafiło. Tak?
adamw2, 8 listopada 2021, 15:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »