Fly4free.pl

6-dniowy pobyt na Teneryfie za 653 PLN (loty z Warszawy + noclegi)

Tenreryfa plaża
Foto: Balate Dorin, shutterstock
Przygotowałem dla Was ofertę wypoczynku Wyspach Kanaryjskich. Za tanie bezpośrednie loty oraz spędzenie 6 noclegów w hotelu zapłacicie tytułowe 653 PLN.

Słońce, piasek i intensywnie zielone palmy, wyłaniający się majestatycznie, szczyt wulkanu Teide, to niewątpliwie znaki rozpoznawcze Teneryfy. Można powiedzieć, że wakacje trwają tam cały rok. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Teneryfa to wyspa zróżnicowana pod kątem krajobrazu i klimatu, ma dwie wyraźnie różne części – cieplejsze, bardziej słoneczne południe z piaszczystymi plażami, i chłodniejszą północ, z bujną tropikalną roślinnością.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1305 PLN/2 osoby (652.5 PLN/osoba)

LOTY

Kliknij i zarezerwuj tanie loty na Teneryfę:

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Osoby wybierające się na Teneryfę powinny pamiętać, że bez dodatkowych kosztów mogą zabrać ze sobą aż dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Ponadto do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, gdyż bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich.

NOCLEGI

Na wyspie proponuję Wam zatrzymać się w Hotelu Don Cándido. Za pobyt dwóch osób w terminie 6 – 12 grudnia zapłacicie 729 PLN. W obiekcie goście do swojej dyspozycji mają odkryty basen oraz taras z widokiem na Park Narodowy Teide. Hotel znajduje się w centrum miasta Puerto de la Cruz, a do najbliższej plaży dotrzecie w 10 minut spacerem. Klikając tutaj zapoznacie się z opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

AUTO

Wypożyczonym samochodem łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania oraz zwiedzicie wyspę.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Coś się nie zgadza z tą ofertą,przelot pod podanym linkiem jest dużo droższy...
teresja, 27 października 2017, 14:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »