Fly4free.pl

50 cytatów, które każdego mogą zainspirować do podróży

Graffiti, Painting the Town
Czasami wystarczy kilka wyrazów, by zainspirować i wywołać chęć podróżowania. Oto mistrzowie słowa, którzy zabiorą was na koniec świata i z powrotem.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
40-50 Lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu – Budda Gdy raz połknie się podróżniczego bakcyla, nie ma antidotum. Wiem, że będę szczęśliwie zainfekowany do końca moich dni – Michael Palin; aktor komediowy, scenarzysta i podróżnik Turyści nie wiedzą, gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą, gdzie będą – Paul Theroux; pisarz, podróżnik, publicysta Raz w roku wybierz się gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś – Dalajlama Podróżowanie – pozostawia cię bez słów, a potem zamienia w gawędziarza – Ibn Battuta; średniowieczny podróżnik i geograf Gdy jesteś za granicą, dowiadujesz się więcej o własnym kraju niż o miejscu, do którego przyjechałeś – Clint Borgen; prezes i założyciel organizacji pozarządowej Człowiek podróżuje po świecie w poszukiwaniu tego, czego potrzebuje, żeby znaleźć to w domu – George Moore; pisarz, poeta, krytyk Nie ma obcych ziem. To podróżnik jest tym, który jest obcy – Robert Louis Stevenson; powieściopisarz, poeta i reportażysta podróżnik Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nich coś zupełnie innego niż to, po co się pojechało – Nicolas Bouvier; podróżnik, fotograf i pisarz Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku – Laozi; filozof, twórca taoizmu Wszystkie wojaże mają sekretne miejsca, których podróżny nie jest świadomy – Martin Buber; filozof i religioznawca jak by was ręką bolała klikać
40-50, 29 listopada 2015, 20:02 | odpowiedz
W dniu kiedy zaprzestasz podróży, dotrzesz do celu. Przysłowie japońskie którego tu brakuje, moje ulubione
Sebastian, 29 listopada 2015, 22:12 | odpowiedz
sam chciałem na własne oczy zobaczyć czy rzeczywiście zrobiliście 50 slajdów do przegladania. Niedługo trzeba bedzie wasze posty oglądać tylko na weekendzie bo czasu braknie hahaha
buahah, 29 listopada 2015, 22:23 | odpowiedz
było to wczoraj na innym anglojęzycznym portalu, zwykłe wklejanie tekstu a redaktorka to by się angielskiego nauczyła a nie z tłumacza w necie korzysta, przykre.
mati, 29 listopada 2015, 22:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Podróż o długości tysiąca mil rozpoczyna się od pojedynczego kroku. /// przysłowie chińskie które lubię
sewerynr, 29 listopada 2015, 22:37 | odpowiedz
Cytat z filmu "Skazani na Shawshank": "Jestem tak podniecony, że ledwo mogę usiedzieć. Coś takiego może chyba czuć jedynie wolny człowiek. Wolny człowiek na początku długiej podróży... której zakończenie jest niepewne."
LoneRanger, 30 listopada 2015, 1:34 | odpowiedz
matibyło to wczoraj na innym anglojęzycznym portalu, zwykłe wklejanie tekstu a redaktorka to by się angielskiego nauczyła a nie z tłumacza w necie korzysta, przykre.
Co ciekawe, na owym portalu są podobno bardzo zdziwieni, bo nikt nie pytał ich o zgodę i zapowiadają skargę o prawa autorskie.
MilenaW, 30 listopada 2015, 8:45 | odpowiedz
"Grażyna - alkohol jest za darmo, jedziem" - typowy Janusz
zel, 30 listopada 2015, 9:49 | odpowiedz
MilenaW
matibyło to wczoraj na innym anglojęzycznym portalu, zwykłe wklejanie tekstu a redaktorka to by się angielskiego nauczyła a nie z tłumacza w necie korzysta, przykre.
Co ciekawe, na owym portalu są podobno bardzo zdziwieni, bo nikt nie pytał ich o zgodę i zapowiadają skargę o prawa autorskie.
koleżanko, brak znajomości prawa się kłania
Ola, 21 grudnia 2015, 4:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »